Lowcostbeds, Yeni Yönetici Atamalarını Duyurdu 0

Lowcostbeds, uluslararası genişleme planlarının bir parçası olarak yeni hamleler yapma kararı aldı. Bu hamleler, şirket, yeni bir web sitesinin yanı sıra, dış tedarikçilerden gelen otel verileri beslemesini iyileştirmek amacıyla daha hızlı bir XML platformunu devreye almayı planlarken ortaya çıkmış bulunuyor.

Geçtiğimiz yıl şirkete katılan Mar de la Fuente, global ticaret yöneticiliğine getirildi.

De la Fuente, daha önce Tui Grubu’nu da içeren organizasyonlar için çalışmış bulunuyor ve Lowcostbeds için bütün ticari etkinlikleri yönetiyor olacak.

Adam Alford, Avrupa ve Asya Pasifik bölgelerinin yöneticiliğini üstlenmek için Asya’dan Birleşik Krallık’a geçiş yapmış bulunuyor.

Alford, bölgenin idari yöneticisi olarak Tayland’da bulunmaktaydı ve şimdi Asya-Pasifik bölgesinin yanı sıra Avrupa’da dağıtımdan sorumlu yönetici konumuna getirildi.

Alford, ABD, Avrupa ve Asya’daki kimi hareketlerden sorumlu yönetici olarak, daha önce Tui’nin Hotelbeds şirketi için çalışmış bulunuyor.

De la Fuente: “Yakın zamanda, bizlere yıllık üç milyon müşteriye 300,000 otel seçeneği sunma olanağı tanıyan 20,000 global zincir mülkünü stoklarımıza eklemiş buluyoruz.”

“Şirket olarak özellikle, müşterilerin taleplerine cevaben, envanterimizdeki 4 ve 5 yıldızlı oteller için iyi fiyat/performans oranları sunmaya odaklanmış bulunuyoruz.”

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.