Trivago, Bulut Tabanlı Base7booking’i Satın Alıyor 0

Bulut tabanlı bir mülk yönetimi sistemi girişimi olan Base7booking, otel arama sitesi Trivago tarafından satın alınıyor.

Base7booking’in gelişmiş bulut platformu, otel işletmecilerine rekabetçi bir teknolojiye erişim olanağı sunarken, Trivago dünya çapında, her ay 120 milyonu aşkın yolcuya ulaşıyor.

Base7booking’in bulut platformu, erişim olanakları bulunan teknolojilerden memnun olmayan İsviçreli otel işletmecileri tarafından ortaya çıkarılmıştı.

Online erişilebilirlik, otel işletmecilerine nerede olurlarsa olsunlar, otellerini yönetme ve onlara erişme imkanı tanıyor. Platform 17 farklı dil için destek sunuyor ve 40’tan fazla ülkeden otel işletmecileri, mülklerini Base7booking platformu ile yönetiyor.

Bu iki platformun entegrasyonu, otel işletmecilerine milyonlarca yolcu ile bağlantı kurma ve kendi web siteleri üzerinden doğrudan rezervasyon işlemlerini sürdürme olanağı sağlayacak.

Trivago’nun iddiası, Base7booking ile yapılan güç birliğinin, otel işletmecilerine rezervasyonlar üzerindeki kontrollerini sürdürmeyi ve kendi girişimci özgürlüklerini korumayı sağlayacağı yönünde.

İdari yönetici Johannes Thomas: “Bizler kayda değer bir sinerjiyi ortaya çıkarmayı ve otel işletmecileri ile gezginler için harika fırsatlar ortaya çıkarabilmeyi hedefliyoruz.”

“Trivago, Base7booking ile birlikte, kağıt kalem ile gerçekleştirilen işlemlerden birkaç tık ile gerçekleştirilen dijital mülk yönetimine, rekabetçi doğrudan rezervasyon becerilerine ve Trivago derecelendirmelerine doğru hareket eden otel işletmecileri tasavvur ediyor.”

“Bu girişim, otel işletmecilerini, rezervasyonlarını kendi web sitelerinden gerçekleştirmeleri için güçlendirme yolunda büyük bir adım olacak.”

Base7booking’in kurucusu Frank Martin: “Bizler, diğer otel işletmecilerinin gittikçe daha da talepkar hale gelen yaşamlarını iyileştirmeye adanmış, tutkulu otel işletmecileriyiz. Bulut platformumuz, teknolojiyi erişilebilir kılıyor ve işletmeciler için zamandan ve paradan tasarruf sağlıyor. Base7booking bünyesindeki otel işletmecilerine, 120 milyon yolcuya erişim olanağı sağlayacağı için, Trivago’ya katılmaktan dolayı fazlasıyla heyecan duyuyoruz.” dedi.

 

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.