Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

Kıbrıs Otellerini Tek Platform Üzerinden İnceleyin.

15 yıldır Kuzey Kıbrıs‘ta hizmet veren Go North Cyprus Travel Limited Şirketi, villa kiralama sitesi Villakolik.com sonrasında yeni projesi KibrisOtelleri.com‘u yayına aldı.

Tarihi zenginliği, tertemiz denizi, güneşi ve plajları ile her yıl 2,4 milyon turistin geldiği ve her yıl daha da artan sayısı ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti gerek konumu, gerek de hizmet kalitesi ile turistlere kendi evlerindeymiş hissi sağlamaktadır. KibrisOtelleri.com sitesi de bu güzelliği deneyimlemek için sitesi üzerinden  indirimli uçaklı paket turları, kiralık villalar ve 5 yıldızlı herşey dahil Kıbrıs otellerini sitesi üzerinden sunmaya başladı.

Kıbrıs Otelleri ve Uçaklı Paket Turları

İzzet Zorlu ve Berkan Öcal tarafından kurulan KibrisOtelleri.com, Her şey dâhil ya da yarım pansiyon  sistem olmak üzere  kral dairesine, balayı odaları, standart odalar, junior suite, dublex oda gibi onlarca seçenekteki oda şeklindeki 27 otel ve 14 farklı uçak şirketiyle anlaşarak hazırladığı paketlerle yılda 7 bin kişiyi ağırlamayı planlıyorlar.

Go North Cyprus’un diğer bir girişimi olan Villakolik ise KibrisOtelleri.com’dan daha önce açılmış. Başta Türkiye olmak üzere yabancı ülkelerden gelen turistleri ağırlıyor. Villakolik’te 41 villa ve 6 daire kiralanabiliyor.

Kıbrıs’ın turizm potansiyeline çok güvenen, Türkiye ve yurtdışındaki bilinirliğine de katkıda bulunması planlanan proje umarız girişimcilik alanında da Kıbrıs’tan yeni projelerin çıkmasını sağlama konusunda öncü olur.

Yavru vatan Kıbrıs’ı, Türk esintileriyle, Alagadi bölgesiyle, Karpaz’ıyla, tarihi Girne limanıyla, tarihi dokusu, doğası, denizi, eğlenceli gece hayatı, Las Vegas tarzı casinoları ve Kıbrıs otelleri ile mutlaka tercih edilmesi gereken bir adadır. Mutlu ve eğlence dolu bir tatil dileriz.

             

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Gokhan ERDOGAN tarafından yazılmıştır

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

2500 posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.