Jet Sosyete İçin Benzersiz Uygulama JetSmarter 0

JetSmarter, sadece jet sosyetenin üye olduğu dünyanın en büyük özel jet pazarı uygulamasıdır. 

JetSmarter, havacılık endüstrisi içerisinde demokratikleştirmeyi amaçlayan bir iş modeli ile hareket etmekte. GPS üzerinden konum özelliği ile 3.000’den fazla bağımsız hava taşıyıcısını aramakta ve size en yakın jeti önünüze getirmekte. JetSmarter’ın en büyük özelliği uçuşlardaki boş bacakları doldurmak ve bunu son derece düşük fiyatlı olarak gerçekleştirmek.

Boş bacak uçuşlarda genellikle maliyetler 1200$ ile 3000$ arasında olmakta, bu fiyat Londra’dan Paris’e AirFrance’ın business class uçak biletinden bile daha ucuza olmakta.  

Şirket ayrıca, sadakat programına benzer bir uygulama ile müşterilerine sayısız hizmet sağlamakta. Ücretsiz boş bacak uçuşları, 7/24 müşteri desteği, özel etkinlik davetleri ve concierge servisini üyelik programı ile birlikte ücretsiz olarak sunmakta. Şu anda yıllık normal 19.999 $ olan üyelik paketini 6.999 $’a alabilirsiniz. 

Daha fazla bilgi için adresini ziyaret edebilirsiniz www.JetSmarter.com

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.