İstanbul Koşu Festivali Başlıyor 0

Türkiye’de bugüne kadar tasarlanmış en kapsamlı koşu etkinliği olan İstanbul Koşu Festivali, 12-13 Eylül 2015 tarihlerinde Uzakrota.com basın sponsorluğunda Intercity Istanbul Park’ta gerçekleşecek.

Koşu yarışlarına katılmayıp sadece festival bileti alarak, hem toplam 15km’den uzun farklı koşu parkurlarında dilediğiniz zaman koşabilirsiniz, hem de festivalde yer alacak workshop ve koşu aktivitelerine katılabilirsiniz.

1b887cf2-21ed-49e4-b752-a8f6feb8c047-large

Koşucular tarafından koşucular için hazırlanmış bu festivalde: yarısı asfalt, yarısı patika olan toplam 15 km’den uzun parkurlarda dilediğiniz zaman koşabilir, kendi rotanızı oluşturarak antrenman yapabilir, dilerseniz koşu yarışlarına katılıp büyük ödül Amsterdam Maratonu yolculuğunu kovalayabilirsiniz. İsterseniz de, festival alanında marka standlarında Sonbahar/Kış sezonu koşu alışverişinizi gerçekleştirebilir, yeni ürünleri inceleyip test edebilir, Aktivite Çadırımızdaki eğitim, workshop ve teorik antrenmanları takip edebilir, ya da şehrin en iyi müziğini, sağlıklı yeme-içme ile birlikte festival alanında dinleyebilirsiniz. Çocuklarınız ve evcil hayvanlarınızı da beraberinizde getirip onlarla da koşabileceğiniz tek festival olan İstanbul Koşu Festivali’nde, hız, hareket ve eğlence dolu bir hafta sonu sizleri bekliyor.

FESTİVAL BİLETİ: Festival bileti alarak tüm aktivtelerden ve toplam 15km’den uzun farklı koşu parkurlarında dilediğiniz zaman koşabilirsiniz. Bu parkurlarda serbest koşmak için kayıt yaptırmanıza gerek yok.

YARIŞ & FESTİVAL BİLETİ: IKF içindeki 2 ayrı ödüllü koşu yarışlarından, yarışmak istediğiniz koşu yarışının biletini alarak hem yarışa hem de aynı gün festivale katılabilirsiniz. Bunun için yarışmak istediğiniz güne ait yarış biletini satın aldıktan sonra IKF websitesindeki “YARIŞ KAYIT FORMUNU” doldurarak kaydınızı tamamlamayı unutmayın!

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.