Icelolly, Enable Holidays ile Erişilebilir Bir Hizmet için Güçlerini Birleştiriyor 0

Fiyat karşılaştırma sitesi icelolly.com, engelliler için tur operatörlüğü hizmeti veren Enable Holidays ile güçlerini erişilebilir gezilere olan talebin artması üzerine birleştirdi.

Enable Holidays, İngiltere’de çalışan ve engelli olduğu düşünülen yetişkinlerin % 16’sı için dünya çapındaki 50’den fazla destinasyonda 500’den fazla erişilebilir tatil sunmayı amaçlıyor.

Son verilere göre, İngiltere’de yaklaşık 770.000 engelli tanısı olan çocuk var.

Icelolly.com, engelli gezginlerin geçtiğimiz yıl dünya genelinde erişilebilir turizme 12.4 milyar sterlinden fazla harcadığını belirtti.

Bunun üzerine, Enable Holidays, engelli müşteriler için uyarlanmış olanaklar sunabilceğinin garantisini verdi. Rezervasyon sırasında, ulaşım ile ilgili daha geniş seçenekler talep edilebilecek.

Icelolly.com’un CEO’su Andrew Latham ise, “Engelliler için daha iyi  seçenekler sunma çağrısına kulak vermenin zamanı olduğunu düşündük. Ortaklarımızı büyük bir özenle seçiyoruz ve erişilebilir seyahat alanında öncü bir operatör olan Enable Holidays ile birlikte müşterilerimize konforlu ve keyifli tatil imkanları sunmak için çalışacağız ” dedi.

 

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.