Booking.com, Aer Lingus’un İnternet Sitesi İçin Konaklama İçerikleri Sağlayacak 0

Booking.com, Aer Lingus’un web sitesi için konaklama içerikleri sağlayacak. Global otel rezervasyonları devi Booking.com, İrlandalı havayolu şirketi Aer Lingus’un ana web sitesi üzerinden erişilen Aer Lingus Hotels mikro sitesine destek sağlayacak. Bu ortaklık ile gezginlere, 227 ülkedeki 1.4 milyonun üzerinde mülk için fiyat karşılaştırması olanağı ve esnek ödeme seçenekleri sunulacak.

Aer Lingus’un pazarlama ve dijital deneyim direktörü Dara McMahon, bu ortaklığa dair açıklamalarda bulundu: “Biz, değere önem veren bir havayolu şirketiyiz. Odağımızın merkezi maliyet, verimlilik ve her yıl birlikte uçuşlar gerçekleştirdiğimiz 12 milyon konuğa en iyi konuk deneyimini sunmak üzerinde yer almaktadır.”

Booking.com, seyahat sektöründe tanınmış bir dünya lideri ve dünyanın dört bir yanındaki konaklama tesislerinde en iyi değeri sunma taahhüdüne bağlı bir şirket. Dolayısıyla Booking.com ile ortaklığımız, ideal bir ortaklık olma özelliğini taşıyor. Aerlingus.com, günümüz gezginlerinin çeşitli ihtiyaçlarına yanıt veren, bir nevi tek durak noktası olma niteliğini taşıyor.”

“Bir seyahat planı yaparken; sigorta, araç kiralama ve elbette konaklama gibi plana dahil olan pek çok ekstra seyahat detayı ortaya çıkıyor ve bizler, yeniden faaliyete geçen Aer Lingus Hotels ile birlikte, aerlingus.com üzerinden tam anlamıyla sağlam ürünler sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.”

Booking.com’un ortaklıklardan sorumlu üst düzey direktörü Bryan Batista da bu yeni ortaklık hamlesine dair yorumlarını paylaştı: “Aer Lingus ile ortaklık kurmak, bizlere kendi ideal konaklama seçeneklerinin arayışında olan daha çok sayıda gezgine ulaşma olanağı sunuyor. Büyük bir çeşitliliğe sahip ürünlerimizi Aer Lingus Hotels ile entegre etmekle, tüketicilere, nereye uçuş yapıyor olurlarsa olsunlar, onlar için en doğru konaklama seçeneğini platformumuzda sunuyoruz.”

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.