”HotelTonight” Yer Ayırma Süresini Uzatıyor 0

Seyahatlerinizdeki  konaklamalar için yer ayırabileceğiniz  bir uygulama olan hotel tonight, rezervasyon penceresini 7 gün ila 100 gün arasında olabilecek şekilde genişletiyor. Bu yeni uygulamayı getirmenin amacı, otellerin son dakika karlarını artırmak. Bu sayede normalde HotelTonight‘ın sahip olduğu GeoRates veHT Perks gibi mobil uygulamaları  kullanmayacak olan müşteriler saptanabilecek.

Hotel Tonight bu yeni uygulamayı önumuzdeki ay ana pazarda tanıtacak ve ilerleyen aylarda da daha fazla otele sunacak. şirket 35’ten fazla ülkede 1.700 sehri kapsayan bir yapıya sahip.

Hotel Tonight başkanı Sam Shank şunları belirtti :

”Bizim kitlemiz diğer online seyahat acentelerinin sahip oldugu kitleden farkli bir kitle. HotelTonight müşterileri konaklamalarini seyahatinin merkezine oturtuyor, bağımsız ve belirgin otelleri seviyorlar. Müşterilerin aradığı şey, sadece konfor degil. Onlar, aynı zamanda otel rezervasyon işlemlerini mobil olarak yapmayı tercih ediyorlar.  Müşterilerimiz,  sorunsuz mobil deneyimimizi otel rezervasyon ihtiyaçlarinin tamamina getirmemizi istediler. Biz bunu yapmaktan memnun oluruz, aynı zamanda beraber çalıştığımız otel sahiplerinin hasılatlarını artırmasını desteklemiş oluruz”

Eğer siz de konaklamalarınızda konforu arıyorsanız ve işlemlerinizi kolayca mobilden yapmak istiyorsanız HotelTonight‘ın bu yeniliği sizi de oldukça cezbedecektir.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe