HotelTonight ve eRevMax Son Dakika Oda Rezervasyonları İçin Anlaştı 0

HotelTonight, bu anlaşma ile gerçek zamanlı dağıtım sayesinde çevrimiçi gelirlerini maksimize etmeyi umuyor.

Peki, bunu nasıl gerçekleştirecek?

eRevmax’ın RateTiger kanal yöneticisini kullanan 9.000 otel var ve bu oteller arasında zincir oteller, orta pazar segmentine dahil oteller ve butik oteller bulunuyor. Şimdi, son dakikada odalarını doldurmak isteyen bu oteller HotelTonight aracılığıyla satış gerçekleştirebilecekler.

HotelTonight Uluslararası Başkan Yardımcısı Amir Segall; Müşterilerimizi “RateTiger’ın seçkin otelleriyle buluşturmaktan ve son dakikaya kadar harika oteller arayan müşteri kitlemize güçlü, yeni bir dağıtım kanalı sunmaktan da son derece heyecan duyuyoruz.

“HotelTonight bütün partner otellerinin herhangi bir gecede maksimum doluluk oranına ulaşmasına yardımcı olmak istiyor” dedi.

eRevMax Proje Yönetimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Ashis Saha ise “Sektörün önde gelen son dakika rezervasyon uygulaması ile bağlantıya sahip olmaktan ve ortağımız olan otellerin son dakika envanterlerini sorunsuz şekilde taşıyabilecekleri bir yol sağlamaktan son derece heyecan duyuyoruz.

“Başarımızın anahtarı anında rezervasyon yapma yeteneğine sahip olmamızdan ileri geliyor, böylelikle otelin ön bürosunda konuk check-in gerçekleştirirken rezervasyon detayları da zaten hazır oluyor. Bu, HotelTonight aracılığıyla rezervasyon yapıldıktan hemen sonra da gerçekleşebilir” dedi.

Kaynak: http://www.travolution.com/articles/103656/hoteltonight-strikes-last-minute-rooms-deal-with-erevmax
Görsel: https://equityzen.com/trending/hoteltonight/

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.