Hotelnownow.com Yenilendi! 0

Pan-Afrika online otel rezervasyon sitesi olan hotelnownow.com yeni özelliklerini tanıttı.

2014 yılında kurulan ve hızla büyüyüp bölgenin en büyük otel kiralama hizmeti veren site haline gelen hotelnownow, Nijerya ve Afrika’nın birçok bölgesinde en iyi kalitede hizmet veriyor.

Neden daha fazla para ödensin ki?’ sloganını yeni bir televizyon kampanyası ile duyurdu. Lansman yapan şirket önümüzdeki aylar içinde Nijerya’ya yakın ülkelere odaklanıp skalasını genişletmeyi hedefliyor.

C-19-780x439

Nijerya konaklama endüstrisi açısından Sahra altı Afrika bölgesinin en hızlı gelişen ülkesi. Son 5 yılda konaklama endüstrisine 3 milyar dolar hacminde yapılan yatırımlar da bunun kanıtı.

Kendini yenileyen şirketin internet sitesi de yenilendi. Kullanıcı yanlısı yapılmaya çalışan siteye ‘en uygun otel rezervasyon teklifleri’, ‘otel önizlemeleri’, ‘haftanın en çok seçilenleri’ eklendi. Morewardz Loyalty program ile de eşleştirilen site sayesinde müşteriler yapacakları rezervasyon için güvenilirlik puanlarını görebilecek. Bu özellik şirket için çok büyük önem taşıyor çünkü Sahra Altı Afrika bölgesinde bu özelliğe sahip tek şirket hotelnownow.com

Yenilenme sürecinde grupları da unutmayan şirket, şirketler veya organizasyonlar için de uygun fiyatlı rezervasyon olanağı sağlıyor.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.