Hotelbeds Group ve Big Bus Tours Ortaklığı ile Daha İyi Bir Tatil Deneyimi 0

B2B uzmanı Hotelbeds Group turistik geziler için Big Bus Tour dağıtımı sağlayacak.

Uzun vadeli anlaşmanın, önümüzdeki on yıl her yıl düzenli büyüme ile Big Bus Tours yolcu sayısında önemli bir artış sağlaması bekleniyor.

İki firma, dünyanın her yerinden online seyahat acentelerini, seyahat acentelerini, tur operatörlerini ve havayollarını içeren 35.000’den fazla ortağın bulunduğu Hotelbeds Group portfolyosu üzerinden satış yapmak üzere güçlü bir müşteri teklifi için çalışacak.

Bedbank’ın Transfer&Activity Bank genel müdürü Javier Arevalo “Big Bus Tours kullanmak yeni bir şehre varınca yapılacak ilk şey olarak turistler tarafından dünyaca tanınmış durumda. Küresel ortak olduğumuz için çok heyecanlıyız” dedi.

“Bu gelişme, gerçek zamanlı anında rezervasyon imkanıyla, en geniş ve en iyi ürün yelpazesini en iyi fiyata müşterilerimize sunma taahhüdümüzün bir parçasını oluşturuyor.”

“Aynı indi-bindi konsepti ile beraber yürüyüş turları, bot gezileri ve turistik yer paketlerinin de eklenmiş olması bu anlaşmayı daha heyecanlı hale getiriyor.”

Big Bus Tours Küresel Büyüme Başkan Yardımcısı Omid Golshan ise “Hotelbeds Group açıkhava gezi turları sektöründe birinci sınıf bir hizmet sağlayıcı ile çalışmanın önemine değer verdiği için çok memnunuz” diye belirtti.

“Hotelbeds Group ve onun geniş küresel dağıtım ortakları ağı ile önümüzdeki yıllarda ortaklığımızı daha ileriye götürmeyi umuyoruz”.

“Müşterilerimizin şehir deneyimlerinden en iyi değeri almalarını sağlarken, birlikte büyümemizi de hızlandırabilmeliyiz”.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.