Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

Hawaiian Airlines’ın Yeni Kabini Kültürel Gelenekleri Yansıtıyor.

JPA Design, havayolu şirketinin 2017 yılının sonunda teslim alacağı A321neo modeli uçakların kabinleri için yeni bir iç tasarım ortaya çıkardı

Hawaiian Airlines, beklenmedik bir şekilde, bünyesindeki Airbus A321neo Filosu için yeni bir kabin tasarımını duyurdu.

Şirket, yeni kabinlerin iç tasarımıyla ilgilenmesi için JPA Design ile anlaştı. Hawaiian Airlines ve JPA Design ile birlikte çalışarak kabinin dört bir yanında Hawaii’nin kültürel geleneklerinin parçalarını dokudular.

Tasarımcılar, yolcuların uçuşları sırasında keyfini sürmeleri için, duvarlara asılan kabuk kumaşları ve balık ağları dahil olmak üzere, sadece Hawaii’de rastlanan özgün renklerin estetik açıdan memnuniyet veren görüntüsünü kabinin iç tasarımına getirmeye odaklandı.

LED aydınlatmalar, Hawaii’de gün doğumunun ve gün batımının renklerine benzer renkler sergileyen bir düzene sahip ve bu ışıklar, yolculuk boyunca değişimler sergiliyor.

Hawaiian Airlines, A321neo tipi uçakları 2017 yılının sonunda teslim almaya başlayacak ve 2020 yılının sonuna kadar bu tip uçaklardan 18 adet teslim almış olacak. Konuklar, havayolu şirketinin web sitesini ziyaret ederek yeni kabinlerin içerisinde gezinti yapabiliyor.

Görsel: Hawaiian Airlines

             

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.