Etstur, Ucuzabilet.com Sistemini Sitesine Entegre Ederek Uçak Bileti Satışına Başladı. 0

Türkiye’nin önde gelen seyahat ve turizm kuruluşu olan Etstur, yakın zamanda yenilemiş olduğu sitesine bünyesindeki uçak bileti markası olan Ucuzabilet.com’un API’sini entegre ederek uçak bileti satışına başladı.

Etstur’un , “Ucuz uçak bileti satın almanın en kolay, hızlı ve zahmetsiz yolu!” sloganıyla 2006 yılında hizmet vermeye başlayan markası Ucuzabilet.com hem yurt içinde hem de yurt dışında farklı hava yollarının uçak seferlerini tek bir ekranda inceleme imkanı sağlıyor. Tur operatörü olarak, vizyoner yapısı ile Türkiye’deki organize seyahat sektöründe yüksek bir pazar payına sahip olan Etstur yurt içinde 130’u tek yetkili olmak üzere 1.000’i aşkın otel pazarlamakta.

Son yıllarda bireysel seyahatin artması, otel ve uçak biletini kendisi organize ederek tatil planını bireysel olarak planlayan bir kitleyi ortaya çıkarttı. Hal böyle olunca Etstur’da yurt içinde 130’u tek yetkili olmak üzere 1.000’i aşkın oteli eklediği internet sitesine Ucuzabilet.com’un API’sini entegre ederek uçak bileti satışına başladı.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe