En Ucuz Tren Biletini Almak TicketClever İle Daha Kolay 0

Seyahatini ucuza getirmek isteyen gezginlerin izlediği bir yoldur bir noktadan bir noktaya giderken direkt bilet almak yerine ara duraklar koymak. Ticketclever ise bunu gezginlerin yerine yapıyor.

Bu yeni websitesi tren yolcuları için en ucuz rotayı seçerek %60’lık bir indirim sağlıyor. Yani bir gezginin tek tek bütün biletleri inceleyip en ucuz hangisidir diye hesaplayacağı eforu sıfıra indirgeyerek, binlerce kombinasyon arasından en ucuz olanı direk önünüze sürüyor. Ayrıca, gezginlere daha erken mi yoksa daha geç bir tarihte yolculuk etmenin uygun fiyatlı olacağını da söylüyor.

Örnek verecek olursak; Manchester‘dan Londra‘ya 95.20 pound yerine 73.80 pounda gidilebilir. (Direkt tek bilet fiyatı ise 169 pound).

Ticketclever genel müdürü Jeremy Acklam, tren seyahati fiyatlarının inceleme altında olduğu bir döneme girildiğini ve Birleşik Krallıkta en iyi fiyatı bulmanın çok da kolay olmadığını söyledi.

Birçok yolculuk kombinasyonunu karşılaştırıp en iyisini otomatik olarak sunan uygulamanın yaptığını bir yolcunun tek başına yapması çok zor. Ticketclever ise bu zorluğu ortadan kaldırıp, ucuz bilet alma işlemini daha kolay ve daha şeffaf bir hale getirmek istiyor.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.