Emirates ve flydubai, Ortak Uçuş Anlaşması ile Erişimlerini Genişletiyor 0

Ortaklıklarının ardından Emirates ve flydubai erişimlerini genişletiyor. Emirates erişim ağını 3 kıtada 29 flydubai destinasyonuna çıkarıyor.

Uçuş paylaşımı ile yeni ortak ağ, küresel destinasyonlara daha sık ve daha rahat bir erişim sağlayacak.

Yolcular, 3 Ekim’den itibaren Emirates.com üzerinden, 29 Ekim itibariyle Emirates Contact Centers (Emirates İletişim Merkezleri) veya seyahat acenteleri ağı aracılığıyla rezervasyon yapabilecekler.

Emirate Group’un Yönetim Kurulu Başkanı ve yöneticisi ve flydubai’nin yönetim kurulu başkanı olan HH Sheikh Ahmed bin Saeed Al Maktoum “Bu, ortaklığın faydalarını yolculara sunma noktasında attığımız heyecan verici bir ilk adım. Yolcular her iki havayolunun sunduğu benzersiz avantajların tadını çıkarma ve Dubai bağlantılı uçuşlarda esneklik ve seçim yapma imkanına sahip olacaklar. Bu sadece bir başlangıç ve gelecek aylarda ortak ağlarımızı genişlettikçe yolcularımızın dünyayı keşfetmeleri için daha çok fırsat sunuyor olacağız” diye belirtti.

Müşteri seyahati boyunca Emirates ve flydubai benzersiz marka özelliklerini yansıtan ürün deneyimi sunacaklar. Uçuş paylaşımının bir parçası olarak, birlikte rezervasyon yapıldığında Emirates yolcularına ücretsiz yemek servis edilecek ve Emirates flydubai tarafından işletilen uçuşlar için hem ekonomi hem birinci sınıf uçuşların bagajını kontrol edecek.

Dubai’ni uçuş merkezine bağlantı, yumuşak bir transfer deneyimi sunacak ve yeni ortaklık altında yolcular düşürülmüş asgari bağlantı süresinden faydalanacaklar.

Bu, kapsamlı anlaşmanın ilk aşaması ve gelecek aşamalarda uçuş paylaşımı anlaşması genişledikçe ve iki havayolunun ağları optimize edildikçe başka şehir bağlantılarının oluşturulduğunu da göreceğiz.

Sıklıkla Uçuş Yapan Yolcular İçin Daha Fazla Avantaj

Ortaklığın ilk aşamasında, Emirates Skywards üyeleri, Skywards mevcut mesafe programına göre ortak uçuşlarda Skywards milleri ve Skywards aşama milleri kazanacaklar.

Emirates’in serbest bagaj hakkına ek olarak, Skywards Premium üyeleri flydubai tarafından işletilen ortak uçuşlarda 20 kg (Platinum), 16 kg (Gold members), 12 kg (silver members) ekstra bagaj hakkına sahip olacaklar.

Ortak uçuşlarda seyahat eden Skywards Premium, Gold ve Silver üyeleri flydubai’nin birinci sınıf (bussiness) check-in bölümüne erişebilecekler ve öncelik etiketi alabilecekler.

Her iki havayolunun sıklıkla uçuş yapan ve bağlılık programı üyeleri için zamanla diğer avantajlar da duyurulacaktır.

 

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.