Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

Dünyanın En İmrendirici Öğle Yemeği Menüleri

Şimdi size ağızlarınızı sulandıracak bir haberden bahsedeceğiz. Yemeye düşkün ve yeni lezzetlere açık arkadaşlarımız “Oldu mu şimdi güzel kardeşim, biz nereden bulalım şimdi bunları?” diyerek bize kızabilirler ama kızmasınlar.

Bir Amerikan firması olan Sweetgreen, dünyadaki bazı ülke öğrencilerinin öğle yemeğinde neler yediklerini merak etmiş ve araştırmış. Ülkelerin beslenme politikalarından gıda programlarına kadar birçok konu hakkında dersine iyi çalışan firma, öğrencilerin sosyal medyada paylaştığı fotoğrafları da baz alarak bir ortalama çıkarmış.

sweetgreen-ogle-yemeginde-ogrenciler-ne-yiyor-nolmus-9

sweetgreen-ogle-yemeginde-ogrenciler-ne-yiyor-nolmus-2sweetgreen-ogle-yemeginde-ogrenciler-ne-yiyor-nolmus-3 sweetgreen-ogle-yemeginde-ogrenciler-ne-yiyor-nolmus-4 sweetgreen-ogle-yemeginde-ogrenciler-ne-yiyor-nolmus-5 sweetgreen-ogle-yemeginde-ogrenciler-ne-yiyor-nolmus-6 sweetgreen-ogle-yemeginde-ogrenciler-ne-yiyor-nolmus-7 sweetgreen-ogle-yemeginde-ogrenciler-ne-yiyor-nolmus-8 sweetgreen-ogle-yemeginde-ogrenciler-ne-yiyor-nolmus-9

Görseller Sweetgreen‘den alınmıştır.

Gokhan ERDOGAN tarafından yazılmıştır

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

2499 posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.