Dünyanın En İmrendirici Öğle Yemeği Menüleri 0

Şimdi size ağızlarınızı sulandıracak bir haberden bahsedeceğiz. Yemeye düşkün ve yeni lezzetlere açık arkadaşlarımız “Oldu mu şimdi güzel kardeşim, biz nereden bulalım şimdi bunları?” diyerek bize kızabilirler ama kızmasınlar.

Bir Amerikan firması olan Sweetgreen, dünyadaki bazı ülke öğrencilerinin öğle yemeğinde neler yediklerini merak etmiş ve araştırmış. Ülkelerin beslenme politikalarından gıda programlarına kadar birçok konu hakkında dersine iyi çalışan firma, öğrencilerin sosyal medyada paylaştığı fotoğrafları da baz alarak bir ortalama çıkarmış.

sweetgreen-ogle-yemeginde-ogrenciler-ne-yiyor-nolmus-9

sweetgreen-ogle-yemeginde-ogrenciler-ne-yiyor-nolmus-2sweetgreen-ogle-yemeginde-ogrenciler-ne-yiyor-nolmus-3 sweetgreen-ogle-yemeginde-ogrenciler-ne-yiyor-nolmus-4 sweetgreen-ogle-yemeginde-ogrenciler-ne-yiyor-nolmus-5 sweetgreen-ogle-yemeginde-ogrenciler-ne-yiyor-nolmus-6 sweetgreen-ogle-yemeginde-ogrenciler-ne-yiyor-nolmus-7 sweetgreen-ogle-yemeginde-ogrenciler-ne-yiyor-nolmus-8 sweetgreen-ogle-yemeginde-ogrenciler-ne-yiyor-nolmus-9

Görseller Sweetgreen‘den alınmıştır.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe