Contiki Müşterilerinin Ürettiği İçeriğe Değer Veriyor. 0

İçeriği firma çalışanları tarafından değil de müşteri tarafından hazırlanan markalar her zaman daha çok ilgi çekmiştir, çünkü müşteriye samimi gelir. Contiki de bunu fark eden markalardan birisi.

Contiki genel başkan yardımcısı Layton Andersen’a göre ise GoPro kameralar oldukça bu içerik zenginliğinin ardı arkası kesilmeyecek. İnsanlar pratik ve ilham verici içerikleri artık daha çok seviyorlar. Bu ikisinin arasında ise kesin bir çizgi yok artık.

LandingPage_Honeymoon_header_machu_picchu

Pazarlama tekniklerini de hedef kitlesine göre düzenleyen Contiki, klasik %30 indirim cümlelerindense daha anlamlı ve yaratıcı yollarla yapmayı tercih ediyor. Haftada 6500 içerik alıyor ve kaliteleri bir hayli yüksek. Anderson’a göre ise bu çok kullanışlı çünkü ‘big data’ çok içerik gerektirir.

Seyahat eden herkesin tarzı farklıdır. En yakın arkadaşınızla geziye çıksanız dahi ikinizin bakış açıları çok farklı olabilir. Bu durumu avantaja çeviren Contiki, klasik şehir turu rezervasyonları yapmanızdansa tarzınıza göre önerilerde bulunuyor. Ara sokak keşfini seven, enerjisi yüksek veya tarihi/kültürel turları seven birisi de olabilirsiniz. Tarzınızı keşfetmeli ve ona göre gezi planı yapmalısınız. ’da ise #contiki kullandığınızda siz de müşteriler tarafından üretilen içeriklere bir yenisini eklemiş olabilirsiniz.

Bir dahaki içerik neden sizin çektiğiniz fotoğraf olmasın?

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.