Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

Coğrafi Etiketleme Sistemi ile Çalışan Seyahat Platformu, Tripstr

Seyahat Hikayeleri Anlatma Uygulaması Tripstr Seyahatlerinizi İnsanlarla Paylaşmanızı Kolaylaştırıyor

Tripstr uygulaması yolculuk hikayeleri yaratmanızı ve paylaşmanızı kolaylaştırıyor ve hızlandırıyor. Bu sosyal medya platformunu kullanarak yalnızca dakikalar içinde seyahatinizde çektiğiniz fotoğrafları güzel ve değerli bir hikayeye dönüştürebiliyor ve diğer insanlarla paylaşabiliyorsunuz.

iPhone ve iPad’in desteklediği bu hikaye anlatma uygulaması aynı zamanda size arkadaşlarınızın yolculuklarını takip edebilme ve onların hikayelerinden ilham alabilme şansı sunuyor. Turizm acenteleri de bu platformdan kullanıcıların fotoğraflarını yükledikleri, yolculuk deneyim ve tüyolarını paylaştıkları bir kaynak olarak yararlanabiliyor.

tripstr

Tripstr coğrafi olarak etiketlenmiş ve tarihlendirilmiş fotoğrafları toplamak ve kolaylıkla paylaşılabilir bir formata sokmak için çevrimdışı çalışıyor. Bu açıdan seyahatlerle ilgili köşelerin ve blogların yazarları için olduğu kadar, yolculuk tutkunları için de kullanışlı. Aynı zamanda Tripstr sahio olduğu niş sosyal medya özellikleri ile, boş zaman aktiviteleri için tasarlanan diğer uygulamalar ile birlikte çalışabiliyor.

             

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.