Tayland Temalı Arttırılmış Gerçeklik Seyahat Uygulaması

“Bir Ucundan Öbür Ucuna Tayland’ı Görün” Tayland hükümetinin bir kuruluşu olan Yazılım Endüstrisini Destekleme Ajansı tarafından resmi olarak piyasaya sürülen yenilikçi bir akıllı telefon uygulaması.

Bu uygulama arttırılmış gerçeklik ve sanal gerçeklik içeriklerinin sunduğu avantajlardan maksimum düzeyde yararlanarak yurtiçinde turizm sektörünün desteklenmesi için tasarlandı.

thailand

Uygulama karşınızda duran gerçek manzaraları, arttırılmış ve sanal gerçeklik içerikleri ile birleştirdiğiniz fotoğraf kompozisyonları yaratabilmenize olanak sağlıyor ve kullanıcılarına yepyeni bir bakış açısı kazandırıyor.

Tayland uzun zamandır yabancı turistler için çekici bir ülke oldu ancak aynı zamanda, iç turizm piyasasını büyütebilmek için yeni yollar arayıp durdu. İşte bu noktada  Bir Ucundan Öbür Ucuna Tayland uygulaması devreye giriyor. Uygulamanın şık arayüzü ve kullanıcıyı kendine bağlayıp sürüklemeyi başarabilen arttırılmış gerçeklik içeriği Taylandlıları kendi ülkelerini keşfetmeleri için teşvik ediyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Create your own Event group.

Get subscribed today!