Merdiven Çıkabilen Bavul, Traxpack

Birçok özelliği ile basit ve güvenli kullanım sağlayan TraxPack’in akıllı bavulları, sık sık çeşitli yerlerde çeşitli aktivitelere katılanların seyahat etmesini kolaylaştırmayı amaçlıyor.

Seyahat etmek birçok insan için oldukça stresli bir süreç haline gelebiliyor ve bu kıllı bavullar bu stresi azaltmayı hedefliyor. Bavulun dahili telefon şarj aleti ve standı, bavul takip sistemi, ekstra ücret ödemekten kurtulmanız için bagaj standartlarına göre ayarlanmış hacmi ve LED feneri bir gibi birçok farklı özelliği var. Bu bavulu rakipsiz kılan ise ayarlanabilir sapı ve bavulunuzla merdiven çıkmanızı kolaylaştıracak kolayca kayabilen tabanı ile seyahat etmenin fiziksel zorluklarını azaltması.

traxpack-630x400

Bu akıllı bavul, devamlı seyahat halinde olanlar ve seyahat etmenin fiziksel zorluklarını daha çok hissetmesine sebep olacak fiziksel engelleri olanlar için ideal bir yol arkadaşı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Create your own Event group.

Get subscribed today!