Certify Büyük Şirketleri Hedeflerken Concur’un Hedefi Küçük İşletmeler 0

Havayolları için B2B ve B2C rezervasyon teknolojisi sağlayıcısı olan NuTravel, şirketin çevrimiçi rezervasyon teknolojisini bir gider yönetim firması olan Certify’a sattı.

Certify, bu teknolojiyi ile Concur‘a doğrudan meydan okumakla kalmayıp büyük şirketler için hizmetleri bir araya getirerek olan Certify Enterprise Travel adlı yeni bir girişimi başlatmak için kullanacak.

Certify’ın CEO’su Bob Neveu, “Hizmetlerimizde boşluklar yaşadık ve bu boşluğu çeşitli ortaklıklar kurarak doldurmaya çalıştık” dedi. “Şimdi kendi kurumsal rezervasyon aracımıza sahip olduğumuz için mutluyuz.”

Certify, seyahat ve masraf yönetimi için eksiksiz bir şirket içi çözüm önerisi sunduğunu açıkladı. Küçük ve orta ölçekli şirketlerin ve seyahat yönetimi ortakları için tasarlanmış özelliklere sahip küçük İşletmeler için Seyahat Onay Sertifikası uygulamasını tamamladığını söyledi.

Söz konusu kombinasyonun, Concur’e “akıllı bir alternatif” sağlayacağını söyledi.

Certified Enterprise Travel ayrıca, müşterilerin seçtikleri biletleme sağlayıcısı olan herhangi bir kurumsal seyahat acentesinde çalışmasına izin verecek.

Ürün özellikleri arasında, gelişmiş seyahat politikası uygulaması, genişletilmiş iş akışı yönlendirme, satıcılara doğrudan bağlantılar, bakım görevleri görevi ve çalışanların kullanımı için seçilen tedarikçi envanteri bulunuyor.

NuTravel teknolojisi edinimi, Dallas merkezli geliştiriciler ve satış uzmanlarından oluşan bir ekibi içeriyor. Ayrı ayrı, nuTravel havayolu hizmetleri sektöründe faaliyet göstermeye devam edecek ve Certify ile rekabet etmeyecek.

Bu arada Concur, küçük işletmeler için yeni bir seyahat ve masraf çözümü yaratıyor.

Concur’un geçtiğimiz sonbaharda edindiği arama şirketine bir referans olan Concur Hipmunk adı verilen çözüm, tam olarak yönetilen bir seyahat programı için çok küçük bir işletme olan ancak Concur’un seyahat yönetim şirketi ortaklarının birine ihtiyaç duyacak olan işletmeler için oluşturuldu.

Concur Hipmunk, Hipmunk teknolojisi, Concur Expense ve TripLink’in üzerine kurulmuş bir T & E çözümüdür ve bugün küçük işletmelere ihtiyaç duydukları temel araçları, erişimi ve görünürlüklerini sunar.

Şirket, TMC ortakları ve Concur Travel’ten biriyle birlikte yönetilen bir seyahat programına hazır olduklarında geleceğe hazırlamak için kuluçka makinesi olarak görev yapacaklarını söyledi.

Concur Hipmunk şunları sağlamakta:

  • Hava, otel ve araba kiralama rezervasyonlarında çalışanların indirimleri
  • Kendi kendine yazan gider raporları
  • TripIt Pro entegrasyonu ve güzergah yakalama
  • Bakım görevini kolaylaştırmak için çalışanların seyahat planlarına görünürlük
  • Rezervasyonları gerçekleştikçe izleyebilme ve belirli bir dolar eşiğinin üstündeki rezervasyonlarda uyarı alma özelliği.
Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe