BMW, Pop-Up Hotel ile Shuttle Hizmeti Vermek Üzere Ortak Oluyor 0

BMW, Münih’in kalbinde kalmak için şık ve çevre dostu bir yer sağlayan Pop-up Hotel The Lovelace ile birlikte çalıştı. Otel, bir kültür merkezi, sahne ve bir forum ile yaratıcı ve iş alanlarının birleşimidir.

Konuklar, 1893 yılından kalan bir binada yer alan ve münferit olarak tasarlanmış 30 odadan birinde konaklayabilirler. Lovelace eski Bavyera Eyaleti Bankası binasıydı ve iç mekan yeniden ve özenle tasarlandı. Diğer taraftan BMW çalışanları da mekanın toplantı salonlarını ve konferans alanı otel kültürüne uygun bir şekilde forumlar için kullanabilirler.

Otelin konumu nedeniyle, The Lovelace’de kalan konuklar, Alman kentindeki kafe, bar ve pop-up mağazalarına erişebilir. Misafirler havaalanından otele ulaşmak ve havaalanına gitmek için shuttle hizmetine ihtiyaç duyduklarında, BMW i3 shuttle hizmeti alabilirler.

Araç, elektrikle çalışmasına izin veren ve karbondioksit emisyonlarını azaltan özel bir gövde kaplaması ile tasarlanmıştır. BMW i3 üzerindeki gövde kaplaması, hava kalitesini iyileştirilme yöntemlerinin yanı sıra, aracın çevreye nasıl yardımcı olduğuna dair bir mesajla da dekore edilmiştir.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.