Air Canada Altitude Üyelerine Ücretsiz Gogo Wi-fi Seçeneği Sunuyor 0

Havacılık için genişbant bağlantı ürünleri ve hizmetleri sunan küresel sağlayıcı Gogo, Air Canada’nın en sık uçan müşterilerine ücretsiz Gogo Wi-fi seçeneğini sunan Kuzey Amerikalı ilk havayolu şirketi olacağını duyurdu.

Air Canada her yıl, Altitude statüsüyle en sık uçan müşterilerini belirliyor ve onlara seyahat deneyimlerini kişiselleştirmeleri için seçkin imtiyazlardan seçme olanağı sunuyor. Havayolu şirketi, Air Canada, Air Canada Express ve Air Canada Rouge uçuşlarında Altitude Elite 75K ve Super Elite 100K üyelerine uçak içi bağlantı için 6 ve 12 aylık sınırsız bağlantı kartlarından birini seçme fırsatı sunacak.

Gogo’nun Amerika Bölge Yöneticisi John Happ “Sadık müşterilerine endüstrinin lider uçak içi bağlanabilirlik çözümünü ücretsiz olarak sunmak için Air Canada ile iş birliği içinde olduğumuz için çok mutluyuz” diye belirtti.

Gogo, havayolu ortaklarımızın bireysel ihtiyaçlarını karşılamak için benzersiz deneyimleri sağlamak için bağlantıyı kullanmanın yeni yollarını buluyor. Air Canada’nın en sık müşterileri için ücretsiz Gogo bağlantısı, havayolu ortaklarımız için bunu nasıl sunacağımızın mükemmel bir örneği.”

Bağlılık ve eTicaret Genel Müdür Yardımcısı Mark Nasr “Bu yılın başında, Air Canada tamamıyla yeni, dijital öncelikli bağlılık programını 2020 Haziran’da başlatmayı planladığını duyurdu. Altitude üyelerimize bugün ve gelecek iki yılda yeni seçenekler ve avantajlar sağlamayı vaat ediyoruz” diye belirtti.

“Uçak içi Wi-fi, iş ve aynı şekilde tatil yolcuları için önemli bir özellik. Bu nedenle, en sık uçan Altitude üyelerine sınırsız Wi-fi seçeneği sunan ilk Kuzey Amerika havayolu şirketi olmaktan mutluluk duyuyoruz”.

Üyeler, 2018 Altitude’un faydalarının bir parçası olarak bu seçkin ayrıcalıklardan faydalanabilecekler. Bağlantı kartları, önce gelen yüksek hızlı Wi-fi uydu çözümü olan Gogo 2Ku servisinde kullanıma uygun olacak.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe