Yoloo Kullanarak Dünyayla Beraber Seyahat Et! 0

Yoloo tüm gezginleri bir araya getirerek onlara benzersiz bir seyahat deneyimi sunmayı hedefliyor.

Yoloo gezginlerin deneyimlerini sosyal bir platformda paylaşabilmelerini sağlayan, sehayatleri hakkında merak ettikleri her türlü bilgiye kolaylıkla ulaşabilecekleri, soru cevap tabanlı sosyal bir mobil uygulamadır.

Seyahatler biter, deneyimler kalır sloganıyla yola çıkan uygulamada insanlara sosyal bir seyahat deneyimi yaşatmayı amaçlayan Yoloo, kullanıcı tabanlı olduğu için insanlara tecrübeye dayanan bilgiler sunmaktadır ve bu da kullanıcılarda bir güven oluşturmaktadır. Kullanıcılar seyahat hakkında sorular sorabilir ve bu sorulara deneyimli gezginlerden cevap alabilirler.

Tüm bu özelliklerin yanısıra gezginler uygulama içinde bulunan oyun sistemi sayesinde seviye atlayabilecek, çeşitli rozetlere sahip olabilecek, yarışma ve mücadelelere katılarak birbirinden değişik hediyelere sahip olabilecekler.

Türkiye’nin en aktif ve en eğlenceli mobil seyahat uygulaması olmak için yola çıkan Yoloo, çok yakında Google Play’de gezginlerle buluşacak. iOS kullanan gezginler de Android uygulamasından kısa bir süre sonra uygulamayı App Store’dan indirebilecekler.

Yoloo’yu Facebook, Twitter ve Instagram hesapları üzerinden /yolooapp uzantısıyla bulup takip edebilirsiniz.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe