Tiny Miny, “Bebeğinizle Seyahat Etmenin En Kolay Yolu” 0

Genç bir girişimci Umut Gürkan tarafından kurulan www.tinyminy.com , bebekleri ile seyahat eden ailelerin hayatlarını kolaylaştırmayı amaçlıyor.

Bebekle seyahat sırasında taşıması zor olan bebek arabası, ana kucağı, bebek oto koltuğu gibi ürünlerinin kiralanması hizmetini veren Tiny Miny’yi kullanmak çok kolay.

Tıpkı inilen havalimanında araç kiralıyor gibi, seyahat edecek olan bebekli yolcu, Tinyminy internet sitesi üzerinden, ineceği havalimanını ve saati seçerek, o gün o havalimanında, müsait olan bebek ürünlerini ve tüm özelliklerini görüyor. İstediği ürün veya ürünleri seçerek rezervasyonunu tamamlıyor. Yolcu havalimanına indiğinde, Tiny Miny’nin TAV Havalimanları ile yaptığı anlaşmaya istinaden, TAV “Primeclass” özel hizmet ayrıcalığıyla körük çıkışında karşılanarak, kiraladığı ürünler kendisine teslim ediliyor.

tav_dergi_gorsel_v1

Seyahat süresince kullanılan bebek ürünleri seyahat sonrası, uçağa binerken, yine TAV “Primeclass” personeli tarafından iade alınıyor. İade alınan ürünler, buharla ve organik temizleme malzemeleri ile temizlenip yeni siparişe hazır hale getiriliyor.

Şu anda Türkiye’de İstanbul – Atatürk Havalimanı, Ankara – Esenboğa Havalimanı, İzmir – Adnan Menderes Havalimanı ve Bodrum-Milas Havalimanı’nda hizmet vermekte olan Tiny Miny,  İstanbul – Sabiha Gökçen Havalimanı, Antalya Havalimanı ve Dalaman Havalimanı’nda da hizmet vermek için çalışmalarına devam ediyor.

Yakın bir zamanda mama sandalyesi, park yatak ve ailelerin bebekleri ile seyahati sırasında ihtiyaç duyabileceği tüm ürünleri sisteme dahil etmeyi hedefleyen Tiny Miny, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet sektörüne yeni bir soluk getiriyor.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.