Yıllık 2,5 Milyon Otobüs Biletlemesine Ulaşan OBilet, Uçak Bileti Satışına Başladı

2013 yılında Ali Yılmaz ve Yiğit Gürocak tarafından kurulan otobüs bileti pazaryeri oBilet.com 2016 yılında ulaştığı 2,5 milyon biletleme sonrasında uçak bileti satışına da başladı.

Pamukkale, Nilüfer, Metro, Efe Tur, İstanbul Seyahat ve Anadolu Ulaşım gibi 130’dan fazla otobüs firmasını bünyesinde bulundurarak satış gerçekleştiren Obilet.com; Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Atlas Global, Borajet gibi popüler uçak firmalarını tek bir platformda toplayarak Türkiye’nin uçak bileti gişesi olmayı amaçlıyor.

Yurt içi ve Yurt dışı yüzlerce uçak firmasıyla aradığınız uçak biletini artık oBilet.com’da kolayca bulabilirsiniz. 35 kişilik bir ekiple operasyonlarını sürdüren firma yakın zamanda yurtdışına da açılarak EMEA bölgesinin en önemli sitelerinden olmayı amaçlıyor.

oBilet.com Hakkında

Otobüs bileti almak isteyenler için 7/24 canlı desteği bulunan oBilet, ister internetten, ister cep telefonlarına indirilebilen mobil uygulamaları sayesinde kullanım kolaylığı sağlıyor. oBilet sayesinde online sorgulama yaparak, istenilen güzergaha ve tarihe otobüs firmalarının tüm seferlerinin fiyatları karşılaştırabilir, en uygun fiyatta otobüs bileti satın alınabiliyor.

oBilet.com ve oBilet Mobil Uygulamaları üzerinden yapılan tüm işlemlerde girilen bilgiler 128-bit SSL ile şifreleniyor. Müşteriye ait bilgiler saklanmıyor. Bu sayede kredi kartı ile alışveriş işlemleri güvenli bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.

Otobüs firmalarını tek çatı altında toplayan oBilet, karayolu taşımacılık hizmetinin kolaylaşmasını da sağlıyor. Kullanıcıların şehirler arası ulaşımda kendisi için en uygun seçeneği belirlemesine yardımcı olan uygulamanın önceliği, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak.

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!