Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Wizz Air, yolcuların değişen seyahat kısıtlamaları dolayısıyla hangi destinasyonlara uçabileceklerini belirlemelerine yardımcı olmak için tasarlanmış sürekli güncellenen web sitesi arama aracını tanıttı.

Seyahat planlama haritası, bütçeli havayolunun ağında bulunan koronavirüs ile ilgili seyahat kısıtlamaları hakkında bilgi sağlamaya yardımcı oluyor.

Ülkeler ve havaalanları, kısıtlamalara bağlı olarak renk kodludur – yeşil, ülkeye hava yoluyla girişte herhangi bir kısıtlama olmadığı anlamına gelir, sarı, kısmi kısıtlamalar olduğu ve kırmızı, tam veya kısmi giriş yasağı olduğu anlamına gelir.

Yolcular, yerel hükümet web sitelerine, seyahat sayfalarına ve doldurulması gereken zorunlu kalkış öncesi formlara ilişkin bağlantılar dâhil olmak üzere ülkeye özgü seyahat bilgileri sayfasına gitmek için belirli rotaları tıklayabilirler.

Harita her akşam güncellenir, ancak taşıyıcı, günlük değişikliklere tabi olabileceğinden, yolcuların kalkıştan önce iki kez giriş gereksinimlerini kontrol etmelerini önerir.

Baş Müşteri Ve Pazarlama Sorumlusu Zsuzsa Poos; “Seyahat planlama haritasının, yolcuların Wizz ağındaki yeni ve heyecan verici yerleri keşfetmeye devam edebilmeleri için onları en son seyahat bilgileriyle güncel tuttuğundan, bu belirsiz zamanlarda seyahatle ilgili endişelerini azaltacağına inanıyoruz.

“Amacımız basit; uygun fiyatlı seyahat yoluyla hayatları özgürleştirmek ve seyahat planlama haritası da müşterilerimiz için bu sözü yerine getirmenin bir başka yolu” dedi.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz