Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Yeni tasarlanan “şık” Airport Jacket, yolculara, artık ekstra yük ücretlerinden veya hantal görünmekten korkmaksızın, yolculukları sırasında 15 kiloya kadar bagaj ile seyahat edebilmeleri için yardımcı olacak.

Tasarımı sunulan bu çok amaçlı ceket, Avustralya merkezli pazarlama şirketi Juice Promotions’ın sahipleri olan Andrew Benke ve Claire Murphy tarafından tasarlandı. Ceketin üzerinde; iki çift ayakkabı, 13 inç boyutunda bir dizüstü bilgisayar, bir tablet bilgisayar, bir cep telefonu, bu cihazların şarj kabloları, bir kamera ve ilave bir kamera lensi dahil olmak üzere 16 parçaya kadar eşya alabilen 14 derin cep bulunuyor.

Ceket; bel hizasında bir yelek (sekiz cepli), tam boyun dörtte üçü uzunluğa sahip bir ceket (11 cepli) ve daha uzun olan tam boy bir palto (14 cepli) olmak üzere üç farklı biçimde giyilmesine olanak sağlayan, ilgi çekici bir dönüştürülebilme özelliğini taşıyor. Çıkarılıp takılabilen iki panel, altı kilograma kadar ağırlık taşıyabilen üç ilave cep bulunduruyor.

Ceketi giyenler ayrıca iki şort, üç tişört, bir kot pantolon, ince bir tulum, sıvı çantası, pasaport ve bir cüzdan taşıyabiliyor. Ceketin 55 cm x 40 cm x 25 cm boyutlarındaki, “sağlam” bir su geçirmez kumaştan üretilen sökülebilir çantası, sarılı haldeyken cepleri tamamen dolu ceketi saklayabilecek kadar geniş ve uçaktaki koltuğunuzun alt kısmına sığabiliyor.

Çift göğüs katmanlı, yakalı ceketin trençkota benzer bir yapısı bulunuyor; kadınlar ve erkekler için farklı çeşitleri bulunuyor. Ceket; Özel Gezgin, Şık Gezgin, New York Gezgini ve Başlıklı Gezgin olmak üzere dört tarza sahip. Su geçirmez, sökülebilir başlık, ceketin bir diğer özelliği olma niteliğini taşıyor.

Paltonun kışa özel versiyonu %100 yünden üretilirken, yaza özel tasarımı, hafif ve suya dayanıklı 600 denye polyester malzeme kullanılarak üretiliyor.

“Ağırlık Yönetim Sistemi” teknolojisi, başka bazı ileri teknoloji ürünü özellikler ile birlikte cekete dahil edilmiş bulunuyor.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz