Birleşik Krallık 2017 Yılını 2600 Yeni Oda ile Tamamlayacak

Servis verilen daire sektörü büyümeye devam ediyor. Mevcut stok üzerine %13,8 büyümeyi İngiltere’ye yeni eklenen 2600 daire ile sağladı. Eşyalı daire sağlayıcı birliği (ASAP) gelişmeleri Savills 2016/17 İngiltere konaklama raporuyla desteklendi.

Yeni açılan yerlerden bazıları ise şöyle;

Staycity Aparthotels İngiltere’ye iki yeni apart otel açtı. Biri Machester’da diğeri Londra’da olmak üzere 182 ve 106 daireli yerler açıldı.

CitySuites Manchester ise bu ay 237 daire ve 24 saat açık spor salonu ile hizmete girdi.

Marlin Apartments London’s Waterloo’da bu yaz 238 daire ile hizmete girecek. Ayrıca bu lokasyon toplantı odası, bar ve giriş kat alışveriş mağazaları da sunacak.

Grange Hotels bu yılın sonlarına doğru 270 suit ve dairesiyle muhteşem bir lokasyonda hizmete girecek. Londra kulesi ve kule köprüsünün arasında bir yerde konaklamak isterseniz çok az daha sabretmeniz gerek!

SACO The Serviced Apartment Company yeni açılışlarını Edinburg’ta 72 birim ile sağlayacak.

Lateral City de Edinburg’ta yeni yerler açacaklar arasında. 50 lüks dairesiyle bu yılın sonunda hizmete girecek.

CityStay Milton Keynes ise ilk otelini bu baharda 58 daire ile açacak.

James Foice, sektörde böyle kendine güvenen firmaların olmasından dolayı çok mutlu olduklarını; yeni açılan yerler ile apart otellerin sayılarının giderek artacağını belirtti. Özellikle bu gelişmelerin Londra, Manchester, Edinburg gibi önemli lokasyonlarda olması müşteri isteklerini arttıracağını belirtti.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!