Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

BAE’nin en yeni ulusal havayolu olan Wizz Air Abu Dhabi, Abu Dabi’yi Belgrad, Sevhac ve Luksor’a bağlayan üç yeni rota duyurdu.

Yeni destinasyonlar, dinamik deneyimler, yeni yerler ve kültürler keşfetmek isteyenler için simge yapılar ve lezzetli mutfaklardan muhteşem antik kalıntılara ve zengin tarihe kadar herkes için bir şeyler sunuyor.

Wizz Air Abu Dhabi Genel Müdürü Kees Van Schaick; “Bugünkü duyuru, müşterilerimize düşük ücretler ve yüksek kaliteli uçak içi deneyimler sunma konusundaki uzun vadeli taahhüdümüzün temelini oluşturuyor. BAE’nin başkenti ile Avrupa ve Orta Doğu’daki bu üç yeni şehir arasındaki yeni bağlantı, hava trafiği talebini canlandırmaya ve Abu Dabi’nin turizm sektörünün ve ekonomik gündeminin büyümesini desteklemeye devam edecek. Yeni, yeşil ve ultra verimli filomuzda yolcuları ağırlamayı dört gözle bekliyoruz” dedi.

Bu belirsiz zamanlarda endişesiz bir şekilde seyahat edebilmeleri için Wizz Air, yolcularını WIZZ Flex kullanarak rezervasyon yapmaya teşvik ediyor. Bu hizmeti seçerek yolcular, koşullar değişirse veya yalnızca tarih değişikliği yapmak veya farklı bir varış noktasına seyahat etmek isterlerse, uçuşlarını kalkıştan üç saat öncesine kadar iptal edebileceklerinden emin olabilirler. Bu, herhangi bir ücrete tabi olmayacak ve orijinal ücretin yüzde 100’ü hemen havayolu kredisi olarak geri ödenecek ve ayrıca yolcular, tarih ve rotaları sınırsız sayıda değiştirebilecekler.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz