WeBee ile LookBookHoliday’den Stratejik İş Birliği

20’yi aşkın ülkede temassız otelcilik ve müşteri deneyimi sunan, Türkiye’de alanında pazar lideri konumunda bulunan WeBee misafir etkileşim platformu LookBookHoliday, Türkiye’deki ticari ismi “Mallı Turizm & Seyahat Tic. Ltd. Şti” ile bir A grubu seyahat acentası ile stratejik bir iş birliğine imza attı.

Kurulan iş birliği ile ilgili her iki firmada ortak hedeflerinin hem LookBookHoliday portföyünde olan otellerde konaklayan misafirlerin tüm aşamalarda deneyimlerini iyileştirmek hem de otelcilerin misafirleri ile olan iletişimlerini, pazarlama kampanyalarını ve günlük iş akışlarını dijitalize ederek hayatlarını kolaylaştırmak olduğunu belirtti.

Gerçekleştirilen iş birliği ile ilgili LookbookHoliday Kurucusu, Murat Mallı şunları kaydetti “LookBookHoliday olarak uzun süredir özellikle sektördeki yatak bankaları ile olan iş birliğimizde, kontratlı konaklama tesislerimizi, teknolojideki yeni trendleri şirketimiz çatısı altında buluşturarak güçlü bir entegrasyon çeşitliliği sağladık.

Şimdi WeBee ile gerçekleştirdiğimiz bu iş birliği ile özellikle kontratlı otellerimizin misafirlerinin tesisin tüm imkanlarına cep telefonlarından ulaşabilmesini ve misafirlerimize daha geniş seçenekler sunabilmeyi hedefliyoruz. Bu şekilde iki firmanın da, sektör içerisinde genişlemesini ve portföyümüzdeki otellerin misafir deneyimleri ve iş akışlarına değer katmayı hedefliyoruz.”

WeBee Kurucu Ortağı Dr. Özgür Zan ise konu ile ilgili olarak “LookBookHoliday’in sektördeki tecrübesini WeBee’nin misafir deneyim platformu ile birleştirdiğimizde büyük başarılara imza atacağımıza eminiz. Her iki köklü kurumun dijitalleşme konusunda aynı vizyona sahip olması nedeniyle, stratejik iş birliğimizin ülkemiz turizmine önemli değer katacağını öngörüyoruz. Kendilerine çok teşekkür eder, hayırlı olmasını temenni ederiz.” açıklamasında bulundu.

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!