Alternative Airlines, Zip Ortaklığıyla “Şimdi Satın Al Sonra Öde” Trendine Sıçradı

Hızla büyüyen Birleşik Krallık merkezli uçuş rezervasyonları web sitesi Alternative Airlines, müşterilerine Zip ile ortaklığı sayesinde ödemelerini taksitlendirme fırsatı sunuyor.

Zip, ABD ve Avustralya’da hızlı bir büyüme gösteren ve kısa süre önce İngiltere pazarına giren bir “şimdi al, sonra öde” uzmanıdır.

Ortaklık, Alternative Airlines kullanıcılarının ödeme sırasında Zip’i seçebileceği ve ödemeleri altı haftaya kadar ve dört faizsiz taksite paylaştırabileceği anlamına geliyor.

600’den fazla havayolunda dünya çapında uçuşlar için bir arama motoru olan Alternative Airlines, COVID-19’un çevrimiçi alışveriş davranışında benzeri görülmemiş bir değişiklik ve şimdi satın al daha sonra öde hizmetlerine doğru bir geçiş gördüğünü söyledi.

Alternative Airlines Genel Müdürü Sam Argyle; “Zip ile ortaklığımızdan kesinlikle büyük heyecan duyuyoruz.

“COVID-19, seyahat endüstrisini şiddetle etkiledi. Ancak Alt Alternative Airlines, müşterilerimizin ödeme ihtiyaçlarını karşılama ve istedikleri zaman ve istedikleri zamana uçuş rezervasyonu yapmalarına olanak sağlama kararlılığımız sayesinde hala harika bir konumda.

“Zip’i seçerek, yolcuların uçuş rezervasyonlarının teyit edildiği ve toplam maliyeti peşin ödeme baskısı olmadan bugünün fiyatlarına sabitlendiği konusunda güvence verilebilir.

“Aylık ödeme yapan müşteriler için, uçuşları taksitle ödemek, ödeme sırasında tam ödeme yapmak zorunda kalmaya kıyasla, bütçeleme için daha faydalı ve uygun olabilir.

“Uçuşlar her zaman ucuz değildir, bu nedenle – ister ailenizle birlikte eve uçmak, ister pandemiyi takiben rotalar açılmaya başladığında bir mola vermek – müşterilerin ödeme yapma şeklindeki esneklik bizim için çok önemli ve anahtar olmaya devam ederken, süren başarımızın arkasındaki etken de.

“Zip ile bir vizyonu paylaşıyoruz ve dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar BNPL’yi daha fazla müşteriye ulaştırmayı dört gözle bekliyoruz.”

Zip’ Birleşik Krallık Genel Müdürü Anthony Drury ise; “Yeni ve esnek bir ödeme yöntemi sunuyoruz.

İngilizler, hava yolculuğunun ve denizaşırı tatillerin yeniden başlaması ihtimalinden heyecan duyuyor. Ancak şu anda insanlar ne zaman rezervasyon yapacakları ve nasıl ödeme yapacakları konusunda esneklik istiyor.

“Alternative Airlines ile ortaklığımız, bu tüketici zihniyetine mükemmel bir şekilde uyuyor – birlikte, tam ödemeyi haftalara yayma seçeneği ile birlikte hızlı rezervasyon yapma olanağı sağlıyoruz” diyerek ekledi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Create your own Event group.

Get subscribed today!