Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Start-up Eddy Travels, uçuş arama uzmanı kiwi.com ile yaptığı ortaklığın bir parçası olarak yeni bir yapay zeka grup seyahati planlama dijital asistanını piyasaya sürdü.

Kiwi.com’un Tequila API’si, 2018’de başlatılan ve dört milyon kullanıcısı olan Eddy Travels Yapay Zeka asistanı uçuş arama programını destekliyor.

Litvanya ve Kanada’da konuşlanmış firma Eddy Travels, yeni grup sohbeti ile planlama hizmetinin, aylarca süren kısıtlamalardan sonra yeniden bağlantı kurmayı planlayan ailelere ve arkadaşlara yardımcı olacağını söyledi.

Eddy Travels’ın kurucu ortağı ve CEO’su Edmundas Balčikonis; “Yeni sohbet uygulaması, bir kişinin her şeyi planlamaktan sorumlu olma yükünü ortadan kaldırıyor ve şimdilik uzaktan olsa bile onu eğlenceli bir paylaşılan etkinlik haline getiriyor” dedi.

Kiwi.com’un kurucu ortağı ve CEO’su Oliver Dlouhý ise; “Edmundas ve ekibi, gerçekten çalışan ve kullanımı gerçekten eğlenceli olan ilk grup seyahat rezervasyonu uygulamasını oluştururken harika bir iş çıkardı.

“Sanal bilet dahil olmak üzere uçuş ve kara ulaşım envanteri tedarikçisi olmaktan gurur duyuyoruz. Eddy Travels ile birlikte, gezginlerin en düşük fiyata her zaman mükemmel seyahat planlarını bulmalarını kolaylaştıracağız ” diyerek ekledi.

Yeni sohbet uygulaması artık eddytravels.com’da herkes tarafından kullanılabilir.

Daha önce, Eddy Travels Yapay Zeka Asistanı, WhatsApp ve Messenger gibi üçüncü taraf sohbet uygulamalarında yalnızca bireysel kullanıcılar tarafından kullanılabilir durumdaydı.

Yeni sohbet uygulaması, bireyler ve gruplar tarafından seyahat planlaması içindir. Herkes yapay zeka asistanıyla hızlı bir şekilde sohbet başlatabilir ve gerçek zamanlı teklifler alabilir.

Sohbet uygulaması bir web uygulaması olarak geliştirilmiştir, indirme gerektirmez ve cihazdan bağımsızdır.
Yeni üyeler, görüşmenin bir bağlantısını veya belirli bir seyahat anlaşmasını paylaşarak birlikte seyahat etmeye davet edilebilir.

Sohbet sırasında kullanıcılar, Eddy Travels Yapay Zeka asistanına mesaj göndererek uçuş veya konaklama yeri aramaya başlayabilir.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz