Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dijital finansal teknoloji için küresel yenilik şirketi olan Wirecard ve ağırlama zinciri OYO, birçok bölgede OYO otelleri ve ev rezervasyonlarını sorunsuz hale getirmek için dünyada, özellikle Güneydoğu Asya, Avrupa, İngiltere ve ABD’de bir finansal hizmetler paketi sağlamak üzere işbirliği fırsatları aradıklarını açıkladı.

OYO, Wirecard’a girişi kolaylaştıran SoftBank Vizyon Fonu’nun bir kurucusudur. İşbirliğinin bir parçası olarak, Wirecard, OYO’ya, rezervasyon hizmetleri için ödeme kabulü ve düzenlemeleri (çevrimiçi, mobil ve satış noktası (POS)) dahil olmak üzere çok çeşitli dijital finansal ticaretle ilgili hizmetleri ve bunun yanı sıra WIRECARD’ın OYO otel rezervasyonu yapan konukların sorunsuz bir ödeme deneyimine sahip olmalarını sağlamak için borç verme ve sadakat içeren bir platform olarak bankacılık yetenekleri sunacak.

“Katma değerli teklifler yaratmak”

OYO, geniş erişim ve verimli yenileme, üstün konuk deneyimleri, teknoloji tabanlı işlemler ve bağımsız dağıtım gibi temel yeteneklerinden yararlanarak iş ve tatil amaçlı seyahat edenler için kaliteli yaşam alanları sunar. OYO, hali hazırda Hindistan alt kıtasında, Çin, Güneydoğu Asya, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Avrupa, ABD ve 23.000’den fazla otel ve 125.000’den fazla portföyü içeren diğer birçok ülkeye yayılmış otelleri ve + 80 ülkede 800 şehirde tatil evleriyle uluslararası bir varlığa sahiptir.

OYO Baş Strateji Müdürü Maninder Gulati; “Wirecard, dünyadaki müşterilerimiz için rezervasyon deneyimini kolaylaştırarak ve katma değerli teklifler yaratmaya yardımcı olarak dünyanın en çok tercih edilen ve güvenilir ağırlama markası olma hedefimize daha fazla yaklaşmamıza yardımcı olabilir” dedi.

Wirecard İş Geliştirme Başkan Yardımcısı Georg von Waldenfels; “Seyahat endüstrisinin geleceği, tüm kanallarda birleşik, entegre müşteri deneyimleriyle birlikte dijital. Bu da dünyanın dört bir yanındaki OYO’ya sağlama niyetinde olduğumuz gibi düzgün ve güvenilir dijital finansal süreçleri içeriyor” dedi.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz