Waow Istanbul Tasarım Ajansı Uzakrota’nın Yeni Konseptini Tanıttı. 0

3 yıl önce başladığımız global açılım sürecinde logomuz ile birlikte sitemiz ve zirvelerimizin konseptlerini de yenilemek için kendimizi Waow Istanbul ekibine emanet etmiştik. Aradan geçen 3 yıllık süre zarfında Uzakrota’nın büyümesinde en az bizler kadar onların da bizlere aşıladığı vizyonun da olduğunu görüyoruz. 

Uzakrota’nın samimi duruşunu sergilemesi, hem teknoloji hem de pazarlama odaklı bir içerik olması amacı ile 2019 konseptini tanıtan Waow Istanbul‘un Ajans Başkanı ve Creative Direktörü Mustafa Tali Aydoğdu; “3 yıl önce Uzakrota yetkilileri bize geldiklerinde globale açılmalarını sağlayacak, markaların sarı tonu anlayabilecekleri ve kendilerinin samimiyetini ortaya çıkaracak bir görsel istediler ve kendilerine sunmuş olduğumuz konsepti beğenerek etkinliklerinde uyguladılar. O günlerde 700 kişilere varan etkinliği bugün birlikte 3500-4000 kişilere taşıdığımız ve bu başarıda payımız olduğu için çok mutluyuz. Yeni konseptimizi de umarız bir önceki konsept kadar benimsersiniz.” olarak belirtti.

Bu yıl Londra ve İstanbul etkinliklerinde kullanacağımız konsepti 2020 yılında planlanan New York etkinliğine de taşımayı planlıyoruz.

Bu vesile ile biz de kendilerine destekleri için teşekkür ediyor, işbirliğimizin uzun yıllar devam etmesini temenni ediyoruz.

ESKİ

YENİ

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.