Vamoos, ITB Berlin 2019’da Yeni Özelliklerini Piyasaya Sürdü

Seyahat teknolojisi şirketi Vamoos, bu yıl gezginlerin hayallerindeki seyahat için heyecan duymasına yardımcı olmak amacıyla ITB Berlin’de yeni özelliklerini tanıttı.

Sadece altı tur operatörü ortağıyla 2014 yılında başlatılan Vamoos (gezginlere tatillerini yönetmek için elektronik bir çözüm sunan uygulama) İngiltere ve ABD’de, özellikle lüks pazarda büyüdü.

Platform şu anda Scott Dunn, Original Travel, Black Tomato and Great Rail Journeys dahil olmak üzere 23 ülkede çok sayıda operatörle çalışıyor. Bu yıl ITB Berlin’e Vamoos’un katılımı, önümüzdeki 12 ay içinde büyüme stratejisinin bir parçası olarak Avrupa pazarına destek vermeye odaklandığını da gösteriyor.

Vamoos’un ITB Berlin’de görücüye çıkardığı yeni özelliklerden bazıları:

  • Seyahat planı oluşturmak üzere doğrudan API entegrasyonu
  • Canlı uçuş uyarıları
  • Özelleştirilebilir / etkileşimli haritalar
  • Hava durumu güncellemeleri
  • Masaüstü için Vamoos

“Tatilleri heyecanlı hale getirmeye kararlıyız”

Vamoos’un COO’su Angus Marsden; “Vamoos’un bu kadar başarılı olmasının ve bu hızda büyümesinin sebeplerinden biri, sürekli olarak yeni özellikler geliştirebilmemiz ve uygulamayı evriltebilmemiz. Bu, müşterilerimizle işbirliği içinde çalışan ve müşterilerinden görmek istedikleri hakkında geri bildirimde bulunan şirket içi teknik ekibimiz tarafından yapılıyor.

“Tutkulu bir ekibimiz var ve tatilleri heyecanlı hale getirmeye kararlıyız. Bizim için, teknoloji söz konusu olduğunda bir adım önde olmak, bunun karşılığını almamızı sağlıyor. Avrupalı operatörlerle daha fazla çalışmayı ve Vamoos’u kullanarak karşılaşabilecekleri zorlukları desteklemeyi dört gözle bekliyoruz ” dedi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!