W Hotel, Terasında Kamp Yapılmasına Olanak Sağlıyor

Şehrin koşuşturmacasından kaçmak isteyenler için Manhattan manzaralı bir vaha yaratılmış gibi.

Bazıları yoğun şehir hayatından kaçmak ve iç huzuru bulabilmek için kendilerini doğa ananın kucağına atmak veağaçların, hayvanların  arasında olup toprakla haşır neşir olmayı tercih eder. Ancak bazılarıysa çadır kurup ateş yakarak kamp yapmayı kendilerine daha yakın bulur.

b
Görsel: W Hotel

İşte tam da bu noktada Manhattan manzaralı yeni teras suitiyle W New York devreye giriyor. Laurel & Wolf’tan iç mimarların katkılarıyla yapılan 17. kattaki teras, şehirde çadır kurmak ve yeni bir maceraya atılmak isteyenler için hazırlanmış. Artık kamp yapmak için şehri terk etmenize gerek yok.

Yüksek katlı binalar ve gökdelenlerle çevrili otelin terasına kurulmuş 3.5 metre yüksekliğinde yurt çadırı, lambalar ve hasır sandalyelerle çevrelenmiş halde. Renkli yastıklar sizi divanda rahatlatırken ateş yakabileceğiniz bir düzenek de mevcut. Ancak doğadakinin aksine bu ateş kav ve çakmak taşı ile değil  açma/kapama düğmesiyle yakılıyor.

c
Görsel: W Hotel

Bu suit 13 temmuzdan itibaren kasım ayına kadar rezerve etmeye uygun. Muhteşem bir manzara eşliğinde şehir içinde yaratılmış bir vahada konaklamak isteyenler gecelik 2.000 doları gözden çıkarmak zorunda.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!