İnsanlı Hava Aracı

Kendi kendini idare eden arabaları unutun, eğer gerçek anlamda bir yere yetişmek için aceleniz varsa ve canınızı pilotlukla sıkmak istemiyorsanız, o halde Ehang insanlı hava aracına ihtiyacınız var demektir.

Bu bireysel hava aracı, sizi ve küçük bir çantayı kısa mesafede rahat ve güvenli bir şekilde taşıyabilir, elektrikle çalışan ve yedek donanımı bulunan bu aracın 8 motorundan biri dursa bile sizi güvenli bir şekilde yere indireceği temin ediliyor. Havalanma ve inişlerini dikine gerçekleştiriyor, maksimum 1500 fit yüksekliğe erişebiliyor ve 23 dakikada 62 mile kadar gidebiliyor.

Kabini ise kompozit malzemeler olan karbonfiber ve epoksi malzemelerden yapılırken, diğer parçalar ise alüminyum alaşımlı ve dokunmatik ekran aracılığıyla arayüzden her şeyi kontrol edebiliyorsunuz, bu aslında Google haritaları üzerinde işaretleme yapmak kadar kolay.

Ürün şu anda test aşamasında; fakat Ehang, ürünü pazara sürmek niyetinde, aslında bu da demek oluyor ki muhtemelen bu araçların, uçan DeLorean (Geleceğe Dönüş filmindeki zamanda yolculuk aracı) çıkmadan önce etrafımızda çok uzun süre uçtuğunu göreceğiz.

Kapak Görseli: SuasNews

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Create your own Event group.

Get subscribed today!