Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Online tatil fırsatlarının bir numaralı sitesi Gruppal, sizi hayalinizdeki yolculuğa davet ediyor! A grubu seyahat acentası olan Gruppal; Avrupa turları, Balkan Turları, Uzakdoğu turları ve vizesiz turlar gibi birçok yurtdışı tur fırsatlarının yanı sıra Batı Karadeniz turudan GAP turlarına kadar pek çok yurtiçi tur da düzenliyor. Türkiye çapında en kaliteli ve uygun fiyatlı oteller de Gruppal sayfalarında sizi bekliyor.

Saraybosna

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Gruppal, yurtdışı ve yurtiçi gezileri ile otel konaklamaları alanında liderliğini sürdürmeye devam ediyor. Deneyimli yönetici kadrosu ve özverili çalışanları ile Gruppal , dört dörtlük bir tatil için ihtiyacınız olan her şeyi  sizin yerinize hallediyor, size de keyifli bir tatilin tadını çıkarmak kalıyor!

Dünyanın dört bir yanını keşfetmek istiyor ancak vize işlemleriyle uğraşmak istemiyorsanız Gruppal’ın vizesiz turları tam size göre. Bangkok Pattaya turlarından Rusya turlarına, Fas turundan Beyrut turuna, Batum turundan Uzakdoğu turlarına birçok seçenek sizi bekliyor. Dünyanın pek çok güzel şehrini vize alma derdi olmadan keşfetmeye ne dersiniz? Vizesiz tatil seçenekleri bunlarla da sınırlı kalmıyor. Maldivler, Phuket, Seyşeller, Kenya, Singapur, St. Petersburg gibi birbirinden güzel şehirleri, Gruppal ayrıcalığı ile ziyaret edin!

Yurtdışı vizesiz turların en sevilen rotalarından biri olan Uzakdoğu turları ile Asya kültürünü yakından tanıyın! Hong Kong, Kuala Lumpur, Bangkok, Singapur gibi şehirleri kapsayan Uzakdoğu turlarına katılarak siz de bambaşka bir deneyime ortak olabilirsiniz. Ayrıca vizesiz gemi turları ile Yunan Adaları’na mavi bir yolculuk da yapabilirsiniz. Dilerseniz kuzeyin en güzel şehirleri de vizesiz Rusya ve Ukrayna turları ile Gruppal sayfalarında. Sizin tek yapmanız gereken Gruppal’in web sitesine girerek kendinize en uygun turu seçmek. Acele edin, hayallerinizdeki tatili kaçırmayın!

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz