Virgin Balon, Avrupa’da 20 Yeni Destinasyonda Uçuşlara Başladı 0

Balon taşımacılığı yapan şirketlerin İngiltere, İskoçya ve Galler’deki destinasyon ve rüzgar hızına bağlı olarak yaklaşık 1 saat süren klasikleşmiş güzergahlarına yenileri eklendi. Avrupalı yolcuları kolayca Virgin Atlantic’in uzun süreli uçuşlarıyla buluşturmak amacıyla Heathrow, Gatwick ve Manchester Havaalanlarını da içeren yeni destinasyonlar belirlendi.

Baş pilot ve CEO Kenneth Karlstrom Virgin Atlantic’in uzun yol hizmetlerine yenilerini eklemeyi umduklarını belirtti.

Virgin Balon’un sunduğu uçuş hizmetleri arasında pilot rehberliği, duty free alışveriş, şampanya servisi, uçuş eğlenceleri ve doğanın eşsiz güzelliğini izleyerek keyifli bir uçuş geçirmek yer alıyor.

Görsel: @Virgin Balon
Görsel: @Virgin Balon

Ülkeler arası bu heyecan verici deneyimi yaşamak için hafta içi sabah uçuşları için 99 Pound ödemeniz gerekiyor. Rezervasyonlar ise Virgin Baloons‘un internet sitesinden yapılmakta.

”Biz 21 yıldır sıcak hava balonlarıyla Birleşik Krallık’ta uçuşlar gerçekleştiriyoruz. Avrupa’da yeni rotalara açılmak için doğru zaman olduğunu düşünüyoruz. Balonlar sadece huzurlu ve sakin bir ortam değil, aynı zamanda havaalanı olmayan noktalar için oldukça uygun bir taşımacılık yöntemi. Yolcuların seyahat etmek için havaalanı olmayan bir yerden çıkıp uzun yollar aşamasına gerek yok.” diyen Kenneth son söz olarak şunları ekledi:

“Avrupa’nın çoğu yerine uçuş yapma hayalimizi gerçekleşmesi için yoğun çaba harcadıkları için tecrübeli ekibimizle gurur duyuyorum.”

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.