Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Vietjet ve Facebook, ‘Uçsuz bucaksız Vietnam – Vietjet ile yeşil (doğayı koruyarak) uçun’ turizm tanıtım programını açıkladı.

Program, Vietnam Planlama ve Yatırım Bakanlığı (MPI) ve Facebook tarafından COVID-19 salgını sonrasında ekonomi ve turizmi teşvik etmek için başlatılan ‘Gururlu Vietnam’ projesinin bir parçası.

Vietjet, gezginler ve turistler için Vietnam’ın tüm iç hatlarında uçak bileti fiyatlarında % 50 indirimli süper bir promosyon sunuyor ve bu vesile ile gezginler ve turistler Vietnam kültürünün, mutfağının ve insanların zamansız cazibesini özgürce keşfedebilir.

Bu girişim ile Vietjet, Bakanlık ve Facebook yolculara bu yeşil uçuşlarda ilginç deneyimler sunuyor ve ülkenin en güzel destinasyonlarında bir memleket hissi uyandırılıyor. Bu projenin, yerel halkın ulusal gururunu artırması ve hem yerel hem de uluslararası toplumun ticari yatırımlarda bulunması ve turizm gelişimini desteklemesi bekleniyor.

Vietjet, Facebook ile birlikte en yoğun yaz sezonunda uygun seyahat fırsatları sunmak ve ülkenin imajını tüm gezginlere tanıtmak için ‘Vietnam’da seyahat eden Vietnamlılar’ programına ve ‘Vietnam Grand Sale 2020’ programına katılıyor.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz