Uzakrota’nın Amerika New York Ofisi Açıldı. 0

2018 yılında Bidroom tarafından “Dünyanın en etkili 10 turizm etkinliği”nden biri, 2019 yılında da Japon HIS Travel tarafından “Dünya’nın en büyük 5 turizm organizasyonu”ndan biri olarak seçilen Uzakrota, geçtiğimiz günlerde New York’ta açtığı ofis ile Amerika’da turizm zirvesi gerçekleştirmek için en büyük adımı atmış oldu.

İstanbul, Londra, Belgrad ve Atina’da düzenlediği zirveler ile Türk turizmine yaptığı katkıların yanı sıra Türk markalarını ve girişimlerini de yurtdışına açan Uzakrota’nın Kurucusu Gökhan Erdoğan Amerika’ya açılma süreciyle ilgili şu açıklamaları yaptı,

“Amerika, bizim çok uzun süredir radarımızda olan bir ülke. Amerika’yı yalnızca tek bir ülke olarak değil komple kıta olarak ele alıyor ve adımlarımızı bu yönde atıyoruz. Türk Hava Yolları ve TAV Airports gibi güçlü markaların yanı sıra birçok Türk seyahat girişimi de bu ülkede faaliyet gösteriyor. Bu da bizim bu ülkeye girişimizi oldukça kolaylaştırıyor. Önümüzdeki yıllarda Kuzey ve Güney Amerika’da turizm zirveleri gerçekleştirerek hem bölge markalarını birleştirerek bulunulan ülkeye katkı sağlamak hem de Türk markalarını oralara götürerek yeni işbirlikleri sağlamalarını amaçlıyoruz.”

Amerika ofisinin açılması için sitesinde İngilizce içerik üretimine de başlayacak marka ayrıca üreteceği küresel raporların da alt yapısını burada oluşturmayı planlıyor.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.