Uzakrota Online’ye 100 Yeni Konuşmacı Eklendi.

Uzakrota Summit 2020 bu yıl 1-2-3 Aralık tarihlerinde Turizm Malezya ana destekçiliği ve Egencia, Turkish Airlines Corporate Club, obilet.com ve Princess Cruise kurumsal sponsorluğunda online olarak gerçekleşecek. Online seyahat acentaları, havayolu şirketleri, oteller, tur opeatörleri, seyahat teknolojisi girişimleri, konaklama yatırımcıları, risk sermayedarları, teknoloji şirketleri ve dağıtım teknolojisi şirketleri; turizm ekosistemine dair birçok konuyu 3 gün boyunca eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek 7 sahnede ele alacaklar. 

100 bin kişi, 300 konuşmacı, 250 stand ve tematik 7 sahne ile Dünya’nın en büyük online etkinliğinin olması planan etkinlikte birbirinden değerli konuşmacılar turizm ekosisteminin en merak edilen konularıyla sahnede olacaklar.

2018 yılında Hollanda merkezli Bidroom tarafından “Dünyanın En Etkili 10 Turizm Etkinliği”nden biri olarak, 2019 yılında Japonya merkezli HIS Travel tarafından “Dünyanın En İyi 5 Etkinliği”nden biri seçilen, 2020 yılında ise Güney Afrika merkezli Travelstart’ın kolu olan Hepstar tarafından “Dünyanın en etkili 10 turizm etkinliği”nden biri seçilen Uzakrota’nın 2020 yılı Global etkinliğinin 100 yeni konuşmacısı belli oldu.

Bu yıl 7 salon birden

Uzakrota’nın artık klasikleşen farklı tematik salon konsepti bu yıl 7 salona çıkıyor. Daha önceki yıllarda gerçekleşen Ana Salon, Pazarlama Salonu, İş Seyahati Salonu, Teknoloji Salonu’na ek olarak bu yıl MICE salonu, Turizm Girişimleri & Yatırımları ve Turizm Malezya salonu olmak üzere 3 salon daha eklenecek.

100 Yeni Konuşmacı Eklendi.

Tunus Eski Turizm Bakanı Jamel Gamra, TGA Genel Müdür Yardımcısı Elif Balcı Fisunoğlu, Hindistan Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürü Aniruddh Hoshing, Ajara Turizm Ofisi Genel Müdürü Mikheil Koplatadze, Islamic Tourim Centre Genel Müdürü Dato’ Dr. Mohmed Razip Hasan, WeChat for Travel CEO’su Gijs Waverijn, Polonya merkezli otel yatırım firması Polski Holding Hotelowy, HotelRunner Kurucusu Arden Agopyan, Meeting Package CEO’su Joonas Ahola, The Stay Hotels CEO’su Ali Ispahani, TBO Holidays Başkanı Neeraj Gera, Dorak Mice Direktörü Tugçe Aydemir, Sırbistan merkezli Manga Trip CEO’su Miloš Jakovljević, Lookbookholiday CEO’su Murat Mallı, Shaza Hotels Direktörü Shaji Abu Salih, Hindistan’ın önde gelen iş seyahati markası İtilite’nin CEO’su Mayank Kukreja, Clio Muse Tour CEO’su Daphne Tsevreni, Nestpick CEO’su Ömer Küçükdere, Avrupa Türk Seyahat Acentalar Birliği Başkanı Cumhur Sefer, Meridian Mice Direktörü Çiğdem Diken, Yatırım şirketi Ida Capital CEO’su Cem Baytok, Türk Ekspres Genel Müdürü Harika Kızılhan, Cookson Adventures Pazarlama Direktörü Ricardo Gato, Almosafer CEO’su Ahmed Ali gibi sektörün önde gelen 100 ismi daha Uzakrota Online’a eklendi.

Biletlerinizi https://www.uzakrota.com/online20 üzerinden alabilirsiniz.

 

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!