Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Koronavirüs süreci hayatımızdaki her şeyi etkilediği gibi iş yapış şekillerimizi de etkiledi. Bu yüzden, her yıl binlerce katılımcıyı ağırladığımız Uzakrota Travel Summit’i online olarak gerçekleştireceğimizi belirtmiş ve yazılım çalışmalarına başlamıştık.

01-03 Aralık tarihleri arasında 3 günde yaklaşık 100 bin kişi, 400 konuşmacı ve 400 standı ağırlayacağımız online zirvede daha da global bir Uzakrota Summit ile karşılacaksınız.

2. tur konuşmacıları belli oldu.

Dünyanın en önemli seyahat rehberi sitelerinden Rough Guides’ın CEO’su Rene Frey, Azerbaycan Turizm Ofisi CEO’su Florian Sengstschmid, Enuygun.com CEO’su Çağlar Erol, Amerika merkezli küresel havalimanı transfer firması Mozio Group CEO’su Emre Mangır, Küresel çapta havalimanı lounge hizmeti sağlayan Plaza Premium Group’un Genel Müdür Yardımcısı Bora İşbulan, Yatak bankası stglobe CEO’su Mary Papathanassiou, İtalya merkezli online tur acentası Gogobeach.it CEO’su Gianpaolo Sgaramella, Avustralya merkezli butik tur operatörü Arcadia Expeditions CEO’su David Mannix, Gana Turizm Ofisi Genel Müdür Yardımcısı Angela Akua Asante 2. tur konuşmacı olarak websitemize eklendi. Daha fazla bilgiyi https://www.uzakrota.com/online20 üzerinden alabilirsiniz.

Erken dönem biletlerini https://online.uzakrota.com üzerinden 6.49 EUR karşılığında biletinizi satın alabilirsiniz.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz