Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Türkiye’de insanların uzak diyarlara gün geçtikçe daha fazla seyahat etmek istemesi, havacılık sektörünün aynı oranda büyümesine sebep oldu.

Günümüzde Türkiye’de faaliyet gösteren havayolu firmalarına bakıldığında kiminin dünya markası olduğunu, kiminin ise uçak filosu bakımından Avrupa’nın birçok havayolu firmasından daha kapasiteli işletmeler olduğunu görüyoruz. Havayolu şirketinin çok fazla oluşu rekabeti artırarak uçak bileti fiyatlarını nispeten düşürse de, insanlar en ucuz uçak biletini bulmak için büyük bir gayret göstermek zorunda kalıyor. Bu konuda çıkmaza girdiğiniz durumlarda artık yanınızda Fastfly var…

En uygun fiyata uçak bileti bulma konusunda yeni bir çığır açan https://www.fastfly.com/ sayesinde artık yapacağınız seyahatler için uzun uzun bilet bulma telaşı yapmanıza gerek yok. Fastfly.com adresine girerek birkaç adımda en ucuz ve kampanyalı biletlere ulaşacak ve dakikalar içinde biletleme işlemini gerçekleştireceksiniz. Fastfly hem yurt içi, hem de yurt dışı uçuşlar için dünya üzerindeki tüm havayolu firmalarının uçuş bilgilerini sizlere sunarak fiyat olarak tek ekran karşılaştırma imkanı sağlar. Bunun yanında o an için hangi rotalarda hangi firmaların kampanyası bulunduğunu da sizlere göstererek hiçbir indirimi atlamamanızı sağlar.

Fastfly.com sitesi üzerinde yalnızca bilet sorgulanmasına ilişkin değil, seyahat rotalarında sizleri nelerin beklediğine dair özet bilgi paylaşımları ve en fazla tercih edilen şehir bilgileri de yer almaktadır. Bunun yanında Fastfly üzerinden daha önce yaptığınız Pegasus Uçak Bileti ve diğer biletlemelere dair rezervasyon kontrolü yapabilir, siteye ücretsiz bir şekilde üye olduğunuz taktirde bazı ek özelliklere de sahip olabilirsiniz.

Enuygun.com, Turna.com, obilet.com, ucuzabilet.com ve biletall gibi güçlü rakipleri karşısında fastfly’ın nasıl konumlanacağını takip ederek sizlere ilk ağızdan bilgileri aktaracağız.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz