Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Panorama.istanbul üzerinden hizmet veren uygulama ile 360 derecelik Gigapixel kameralar ve Turizm kameraları ile Süleymaniye, Kuzguncuk, Çamlıca, Üsküdar, Ataşehir, Emirgan, Galata, Eyüp ve Beylerbeyi dahil olmak üzere 28 mekanı ziyaret edebiliyorsunuz.

Gigapixel kameralar ile desteklenen websitesinde ek olarak turizm kameralarınada bağlanabiliyorsunuz. Ekranın hemen sağ alt köşesinde bulunan ” Mekan Listesi ” ile, liste’de bulunan bölgeyi seçerek o bölgede gezintiye çıkabilirsiniz.

İBB Panorama, İstanbul’da çıktığınız bu gezintiyi paylaşmanıza da olanak sağlıyor. Ekranın altında bulunan fotoğraf makinesi ikonuna tıklamanız halinde fotoğrafı alacağınız yeri seçebilirsiniz.

Fotoğrafı çekmeden önce açılan karede yine istediğiniz yere doğru gidebilirsiniz. Ayrıca ekranın hemen yan tarafında göreceğiniz; Screen, 1:1, 4:3, 3:2, 16:9 fotoğraf formatlarından herhangi birini seçerek fotoğrafı çekebilir daha sonra bilgisayarınıza indirebileceğiniz gibi sosyal ağlar üzerinden de arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz