Uniworld Nehir Seyahatleri Artık Sabre’de! 0

Uniworld Nehir Seyahatleri’nin tüm envanteri, Amerikan ve Kanadalı turizm acenteleri için artık Sabre GDS üzerinden erişebilir hale geldi.

Acenteler; Uniworld Avrupa, Asya, Mısır ve Hindistan tekne gezilerini Sabre Red rezervasyon platformunun bir parçası olan Sabre Cruises kanalıyla rezerve edebilirler. Seyahat acenteleri, Sabre gemilerini kullanarak komisyon bilgilerine olduğu gibi anlaşmalı ve grup oranlarına da erişim sağlayacak ayrıca Uniworld gemilerinde ve destinasyonlarındaki deneyimlerini karşılaştırabilecekler.

Uniworld başkanı ve CEOsu Ellen Bettridge, “Sabre ile bize Kuzey Amerika’nın en geniş seyahat acentesi topluluğuna ve yüksek getirili bir müşteri tabanına erişme olanağı sağlayacak olan stratejik ortaklığımızı kurduğumuz için çok heyecanlıyız.” dedi.

Sabre’nin Seyahat Ürün Çözümleri Başkan Yardımcı Shelly Terry ise “Bizim platformumuz ve seyahat uygulama programlama arayüzlerimiz (UPA), onların tekne gezileri, gemileri, kişiselleştirilmiş servisler ve güzel kolaylıklardan oluşan koleksiyonlarını seyahat danışmalarının etkili topluluğu arasında daha görünür kılacaktır.” dedi.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe