Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Türk Hava Yolları’nın Kurumsal Müşterilerine Özel Programı; “Turkish Airlines Corporate Club”, Uzakrota Travel Summit 2018’in Kurumsal Sponsoru ve Stand Alanı Katılımcısı Oldu.

17 Kasım 2017’de Fairmont Quasar Istanbul’da 5 salonda 1500 turizmcinin katılımı ile gerçekleştirdiğimiz etkinlik sonrası 2018 yılı takvimimizi de geçtiğimiz günlerde açıklamıştık.

Bayrak taşıyıcı havayolumuz Türk Hava Yolları’nın kurumsal müşterilerine özel programı, Turkish Airlines Corporate Club, 30 Kasım’da Hilton Bosphorus Istanbul Convention Center içerisinde 2500 kişinin katılımı ile 3 salon, 1 fuaye ve 1 b2b alanı şeklinde gerçekleştirilecek etkinliğimizin Kurumsal Sponsoru ve Stand Alanı Katılımcısı oldu. Ayrıca Türk Hava Yolları, Uzakrota Travel Summit bünyesinde açacağı Türk Hava Yolları B2B Alanında da tüm sektörden iş ortaklarını ağırlamayı planlıyor.

Amadeus Ana Salonu, Neredekal Turizm Teknoloji, Emirates Turizm Pazarlama Salonları ve bunlara ek olarak Sabre Travel Technology Exchange ve Dünya çapında düzenlenen Crescentrating Halal in Travel sahnesi ve fuaye alanı ile 2500 yerli ve yabancı ziyaretçi Uzakrota Travel Summit‘te olacak.

Etkinlik sitemizden konuşmacılar, sponsorlar ve programla ilgili tüm bilgileri alabilirsiniz. https://www.uzakrota.com/summit18

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz