Hotelspro, 2 Yeni Servisi Coral ve Cosmos’u Tanıttı. 0

Dünyanın önde gelen seyahat ve konaklama ürünü tedarikçilerinden MetGlobal Şirketler Grubu’nun teknoloji ve rezervasyon çözümleri sunan markası HotelsPro, otel tedarikçilerinin ürünlerini bir araya getiren, arama ve rezervasyon çözümü Coral, ürün içeriği ve entegre ürün eşleştirme sistemi Cosmos’u tanıttı.

Otel tedarikçilerinin API bağlantılarıyla 600.000 otele anında erişebilmelerine ve en uygun fiyatlı otelleri araştırıp bulmalarına olanak sağlayan Coral API, rezervasyon hatalarını ve fiyat uyuşmazlıklarını da minimuma indiriyor. Coral, aramaların% 90’ını 0.45 saniyede yanıtlamakla kalmıyor, %99 seviyesinde bir rezervasyon oranı sağlarken sektörün en iyisi olduğunu da kanıtlıyor. Bunların yanında, Coral’ın entegrasyonu son derece kolay.

Cosmos ise partnerlerinin 232 ülkede ve 230.000 destinasyonda, 600.000 ürüne, 20’den fazla yabancı dilde multimedya içeriğiyle erişimini sağlıyor. Ayrıca, geliştirdiği teknolojileriyle ortaklarının envanterlerine, kolaylıkla erişim sağlayabilecekleri ürün eşleştirme ve optimizasyon hizmetleri de sunuyor. Bunların yanı sıra API bağlantısı ve statik veri gönderimi ile her zaman, anlık ve güncel veri erişimine de açık.

600.000 otel, 25.000+transfer, 15.000+ tur & aktivite ve araç kiralama ile seyahat sektörü profesyonellerine cazip seçenekler sunan HotelsPro, kendi ürettiği teknolojileriyle de dünya seyahat sektöründeki değerini arttırmaya devam ediyor. Dünya çapındaki otel envanterini sürekli genişleten HotelsPro bünyesinde barındırdığı 150’den fazla bilişim mühendisiyle, bu sektöre daha nice teknolojiler sağlayacağa benziyor. Coral ve Cosmos hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe