Tur Anlayışını Dinamik Seyahat Paketlerine Çeviren Girişim, Gidello 0

Tatil anlayışı, bireysel seyahate doğru hızla evrimleşirken, farklı beklentiler ve kısıtlı zaman kişiselleşmenin önemini arttırıyor. Bu değişimi odağına alan Gidello, kullanıcılarının şehir gezileri, doğa sporları gibi aktivitelerin de dahil olduğu kendi dinamik seyahat paketlerini oluşturmasına ve gezginlerin kendi deneyimlerini birer paket tura dönüştürmesine imkan tanıyan yenilikçi bir girişim.

kapak

Memet Baygün ve Uğur Yenier‘in kurduğu proje ile Gidello, istenen tarihlerde, belirlenen bütçeye göre ve sadece ilgi alanındaki aktivitelerden oluşan eksiksiz bir paket için saniyeler içinde teklif sunabiliyor. Paketlere günlük tur ve aktivitelerin eklenebilmesi ve özenle seçilmiş önerileriyle binlerce otel ve ulaşım seçeneği arasından seçim yapmayı kolaylaştırıyor olması farklılık yaratıyor.

Deneyimler paket turlara dönüşüyor:

Gezginlerin deneyimlerini, birer paket tura dönüştürüp platform üzerinden satışa açmasına imkan tanıyan servis, gezginlerin oluşturdukları bu turlardan ve hatta kendi sitelerinden gelir elde etmelerine imkan tanırken, yeni rotalar ve farklı fikirler arayanlara ilham verici öneriler sunabiliyor.

ic

Otel, ulaşım, araç kiralama, transfer, sigorta, günlük tur, konser, etkinlik ve vize gibi klasik hizmetlerin yanında, dönemsel ev kiralama, araç paylaşımı, bireysel rehberlik hizmetleri gibi yenilikçi girişimlerle de çalışmalarını sürdüren Gidello ekibi, bu servislere ait ürünlerin çok yakında paketlere eklemeyi umuyor.

Bu tarz girişimlerin artmasını dileyerek başarılar diliyoruz.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.